Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[25l] Miał być lasek a wyszło jak zawsze :)

bojownik

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

polak.krk pisze:Ja bym wybral jbla
Ja też :D Z mojego doświadczenia (dogrzebałem się przypadkowo do kulki JBLa) w moim podłożu - po roku od wciśnięcia jeszcze miała wielkość/średnicę około 1.00 cm i była w miarę zwartą kulką "błotka". Z tych z allegro czasem już po miesiącu nie pozostaje nic (a jak dobrze się trafi, to zanim wciśniesz już się rozpadną :( ) Polecam JBLa, zwłaszcza że Tobie wystarczą 3 sztuki na ten baniak - w opakowaniu jest 7, więc zakup na 2 lata.
Powodzenia- zbiorniczek czyściusi i taki uporządkowany, satysfakcji życzę!

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kfjat26
Posty: 580
Rejestracja: 11 cze 2010, 10:24
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Humniska
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: kfjat26 »

Ewentualnie zamiast kulek gliniano-torfowych możesz zastosować Koreczki osmocote.
Kiedy jestem w parku i widzę imiona kochanków wyryte na drzewach wcale nie uważam tego za romantyczne... Po prostu dziwi mnie jak wiele osób przychodzi na romantyczne spotkania z nożem.
Obrazek
Tussi
Posty: 44
Rejestracja: 10 gru 2010, 10:32
Imię: Tussi
Lokalizacja: RDE
Akwarium: 25l
Płeć:

Post autor: Tussi »

Dzięki za podpowiedzi :) te koreczki są intrygujące :)
Jak na razie(odpukać) wszystko rośnie nawet znośnie :) Ale co tu kryć, nie mam jakis wyszukanych i wymagających roślin :)
Tussi
Posty: 44
Rejestracja: 10 gru 2010, 10:32
Imię: Tussi
Lokalizacja: RDE
Akwarium: 25l
Płeć:

Post autor: Tussi »

Po paru przeróbkach i tak na prawdę restarcie, akwa Blue wygląda tak:
Obrazek Jak zarośnie troszkę powinno być fajnie :)
Jakość zdjęcia niezbyt dobra, ale jak uda się zrobić lepsze to wstawię. Chciałam pokazać ogólny zarys.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Ogólne”