Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Akwa Slow Motion

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
koprolit
Posty: 14
Rejestracja: 26 paź 2009, 21:03
Imię: Daniel
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Akwa Slow Motion

Post autor: koprolit »

Moje akwa widziane troszkę inaczej :D (Wolniej)

http://www.youtube.com/watch?v=AuE_65ZPGso

Kometarze mile widziane.


A jesli ktoś byłby ciekaw filmik z moim drugim hobby :D
http://www.youtube.com/user/helix457658 ... 7JiqUSbNDY

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Ale masz leniwe te ryby :P
Przypomina mi się film przyrodniczy z wielorybami. One też tak ociężale pływają.

A tak baj de łej brzanki nie podgryzają bojownika?

Helikopter fajny. Jak robił "beczke" (czy co tam), to myślałem przez chwilę, że spadnie :P
koprolit
Posty: 14
Rejestracja: 26 paź 2009, 21:03
Imię: Daniel
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: koprolit »

MirosławB pisze:Ale masz leniwe te ryby :P
Przypomina mi się film przyrodniczy z wielorybami. One też tak ociężale pływają.

A tak baj de łej brzanki nie podgryzają bojownika?

Helikopter fajny. Jak robił "beczke" (czy co tam), to myślałem przez chwilę, że spadnie :P
He he efekt sloww :D
Co do bojownika to brzanki go nie podgryzaja bo jest ich stadko i szachują się między sobą.
A helikopterek spadł i to nie raz :( no ale trening czyni mistrza :lol:
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

koprolit, rybki fajne, lecz bardziej zaciekawił mnie helikopter :) Ile takie cacuszko kosztuje?

p.s - nie latasz tam czasem w parku papieskim koło katedry? Gdyż na wakacjach często widziałem tam kilka osób właśnie bawiących się takimi sprzętami (takie spore samoloty, helikoptery)
koprolit
Posty: 14
Rejestracja: 26 paź 2009, 21:03
Imię: Daniel
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: koprolit »

Krystian Tak często tam latam ;) razem z kumplami.
Co do modelu sam model tej klasy kosztuje ok 2 tyś. ale trzeba jeszcze pare gratów do niego,
radio, gyro, serwa, baterie, ładowarke za wszystko trzeba dać ok 3 tyś.
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

koprolit pisze:za wszystko trzeba dać ok 3 tyś.
ee to nie drogo (żart) ;) . Hobby fajne, ale cena to mnie przeraziła, widziałem na allegro po 200zł takie helikopter'ki, ale nie sądziłem że aż 3 tysiaki.
koprolit pisze:Krystian Tak często tam latam razem z kumplami.
Ja na wakacjach często bywam niedaleko tego parku, najczęściej na ogródkach działkowych (działeczka babci), nie raz się przyglądałem przez lornetkę waszym (bądź nie) wyczynom i lotom. Fajna sprawa. Sam też kiedyś marzyłem o takim samolocie (10-12lat :) ), ale nigdy nie mogłem uzbierać kasy, bo zawszę dziwnym trafem jej ubywało zamiast rosnąć :P

By nie robić off topu to muszę coś nabąknąć o akwarium.
Widzę zmiany w wyglądzie (odkopałem wcześniejszy twój temat). Zniknęła ta kurtyna powietrzna i roślinki też inne. Wsadził byś tam coś czerwonego, mam na myśli jakiegoś ziela, bo tak trochę ciemno w tym akwarium, albo zmienił tło na coś jaśniejszego. Może jakiś odcień niebieskiego?
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

Długo się w to bawisz?
koprolit
Posty: 14
Rejestracja: 26 paź 2009, 21:03
Imię: Daniel
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: koprolit »

Krystian Co do kasy fakt tanio nie jest, ale sprzęt wart swej ceny. Nie polecam tanich modeli, więcej nerwów niż latania, wiem bo przerabiałem bo chyba jak większość z nas każdy marzył o czymś tam na sterowanie :D no i w końcu udało mi się spełnić w jakimś tam stopniu te marzenia.

Jak byś kiedyś nas widział mówię o heli to zapraszam pogadamy pooglądasz z bliska :)

Co do akwa to czerwień już jakaś jest musi tylko podrosnąć po ostatnich modernizacjach oświetlenia mam nadzieję że się utrzymają :mrgreen: jeśli chodzi o tylną ściankę to na razie tak zostanie jak rośliny na ostatnim planie podrosną będzie ok taką mam przynajmniej nadzieję.

-danio- bawię się w to już półtora roku i jeszcze sporo prze de mną.
Ale zabawa jest przednia wyzwania, adrenalina itd gorąco polecam !!! :cheers:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Ogólne”