Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

580 L Paletki

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
XerX
Administracja
Posty: 2292
Rejestracja: 14 sie 2013, 15:46
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250l + 42l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: XerX »

marcos, ale to jest prawie 600l i dla paletek jest to bardzo dobrze ;) Zważywszy nawet że wysokość jest 70 ;) A co do Twojego wątku to Ty chcesz inne ryby trzymać o zupełnie innym usposobieniu ;)
charta non erubescit
funio721
Posty: 192
Rejestracja: 16 sty 2016, 15:43
Imię: Jan
Lokalizacja: Toruń
Akwarium: Narożne 520l
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: funio721 »

Nie lubicie mnie co???? Dziś moje rybcie dostały do jedzenia ,,,pobudzę waszą wyobrażnie , chociaż i tak nie zgadniecie , ale próbujcie to trochę się pośmieje , filet z kurczaka odpada xd :evil: :evil:
ksywa
Posty: 51
Rejestracja: 25 maja 2013, 22:04
Imię: Damian
Lokalizacja: Dębica
Akwarium: 550, 240, 70
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: ksywa »

funio721 pisze:Nie lubicie mnie co???? Dziś moje rybcie dostały do jedzenia ,,,pobudzę waszą wyobrażnie , chociaż i tak nie zgadniecie , ale próbujcie to trochę się pośmieje , filet z kurczaka odpada xd :evil: :evil:
hehe Oni karmili by ochotką i rurecznikiem, a ich paletki (gdyby oczywiście kiedykolwiek je hodowali ) miały by po tym :sylwester: :podwójnie widzę: :mum: :angel: <-- (ciąg postępujących po sobie)


Tak poza tym całkiem fajny zbiornik no i ciesze się z kolejnego posiadacza paletek, bo będzie z kim wymieniać poglądy i spostrzeżenia.

Pozdrawiam
Damian
funio721
Posty: 192
Rejestracja: 16 sty 2016, 15:43
Imię: Jan
Lokalizacja: Toruń
Akwarium: Narożne 520l
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: funio721 »

Dzięki że mam sprzymierzeńca , oczywiście że jak będe mógł to pomogę chociaż te ryby to wielkie tabu i księga z której nic nie można się dowiedzieć ,, Ochotkę i rurecznik to jak bym się spręrzył to paczka dziennie , generalnie to sercs wołowe wieprzowe trochę wątróbki , chociaż syfi wodę , ale to lubią ponaddto suche tropikala tetry takie płatki ja na to mówię centki Tetra procolor A ostatnio ponieważ mam dużego węgorka on jest zawsze poszkodowany bo nigdy nie zdąży coś wszamać to wrzuciłem mu schabowego i to był błąd ponieważ paletki na schabowego zareagowały tak agresywnie że część z tych młodych zaklinowała się pod korzeniem i nie mogła się cofnąć taka szamka była, tak że ci którzy mówią , że ten gatunek ryby nie je mięsa to raczej nie miał nigdy tej ryby w akwarium
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Ogólne”