Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[040l]Wodny świat

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
zibi
Posty: 176
Rejestracja: 08 gru 2009, 12:48
Imię: Zbigniew
Lokalizacja: Sieniawa
Płeć:

Post autor: zibi »

na tyl będą posadzone jakieś rośliny tylko narazie nie mam czasu jechać gdzieś coś kupić:(
Awatar użytkownika
truteen
Posty: 315
Rejestracja: 16 lis 2009, 23:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Już Zaczernie
Akwarium: 112 reaktywacja
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: truteen »

Nie kupuj chyba że u ludzi z forum... zapisz się w kolejkę do kogoś chłopaki dają znać i zapłacisz 5 % tego co w sklepie albo i nie... A potrzeba Ci pojedyncze sadzonki a nie kępy np. kryptokoryn czy i innych... Swieltówkę dołóż tak jak Mirosław B radzi bo się przyda najlepiej aquarelkę Philipsa (jeśli ta jest zwykła - a tak wygląda).

Roślinki weź sobie nietrudne żebyś się cieszył jak rosną a nie zrażał - ja polecam kabomby, limofilie jakieś, może kryptokorynkę taką mocno zieloną, wybierz się na giełdę jest w tę niedzielę to się dobrze powinieneś zaopatrzyć... ja pewnie będę jak zwykle ;)

Akwa fajnie się zapowiada - jak dobrze pokombinujesz to się na pewno zabierze Król do bojowniczek ;)

pozdr
Awatar użytkownika
zibi
Posty: 176
Rejestracja: 08 gru 2009, 12:48
Imię: Zbigniew
Lokalizacja: Sieniawa
Płeć:

Post autor: zibi »

Witam
Na dniach ma przyjsc nowe akwarium o podobnych wymiarach :)
teraz bedzie 60x30x30 to zostanie zlikiwdowane moze macie jakis pomsyl jak z obecnych elementow zrobic fajny wystruj do nowedo?
zostanie zmieniony zwir na czarny i posiadam 2 nowe roslinki do nowego akwarium bacopa crenata i Cabomba Caroliniana jak by ktos mial jakis pomysl chetnie bym sie z nim zapoznal pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Ogólne”