Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[86] A'la Tanganika

Tanganika, Malawi, Azja, Ameryka

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Pod brevisy tak naprawde wystarczy 1 muszla na samice, one w jeziorze żyją w miejscach ubogich w nie.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
Kubraksnk
Posty: 39
Rejestracja: 02 lip 2017, 12:12
Imię: Kuba
Lokalizacja: Sanok
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: Kubraksnk »

W tanganice muszli chyba nigdy nie jest za mało, także dorzucę parę napewno.
Dodatkowe pytanie apropo obsady, myślicie że parka brevisow będzie okej czy coś jeszcze dokładać?
Kubraksnk
Posty: 39
Rejestracja: 02 lip 2017, 12:12
Imię: Kuba
Lokalizacja: Sanok
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: Kubraksnk »

W dniu wczorajszym przybyły do mnie rybcie od kolegi Buhajasiu są to 2 parki Brevisków, w tym jeden samczyk WF.
Pisałem o tym że nie chce dwóch par bo akwarium może się okazać za małe, jednak dostałem je w komplecie więc pływają... Jak akwarium okaże się za małe i będą toczone jakieś walki to wtedy będziemy się martwić.
PRZEPRASZAM ZA JAKOŚĆ - robione telefonem, aparat umarł :(
Poniżej kilka zdjęć rybek jednak są jeszcze wypłoszone i muszlowce chowają się odziwo nie w muszlach, a pomiędzy skałkami :podwójnie widzę:.
Dorzuciłem sporo muszli które dostałem w gratisie, jednak nie chciałem wrzucać zaglonionych więc je wyczyściłem( zdążą zarosnąć u mnie).
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tak wygląda całość:

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Biotopowe”