Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[200][Roślinne] Experymenty z zielskiem

Fotorelacja

Akwaria w stylu: Holenderskim, Nature, Ryuboku, Iwagumi

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Tobie nie muszę mówić, że właśnie "o to chodzi" :D
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Mateusz pisze:justfilied233 napisał/a:
Jedyny baniaczek bez korzeni jaki mi się podoba to ten wystawowy w ZOO Centrum po lewej koło gadów.

Chyba już go nie ma jeśli wiem, o którym mówisz :lol:

Jest jest są tam skalary bocje kiryski zbrojniki i mnóstwo prawdopodobnie kryptokoryny.
comatose pisze:justfilied233, wrzuć swoje akwa do galerii, ciekawy jestem jak ono wygląda ;]
zrobię to lecz na razie nie mam weny ale w najbliższych dniach powinienem się zebrać.
zulix pisze:Justfilied233 pokaż mi ładnie zorganizowane akwarium o nieekstremalnej wielkości w której jest 20-30 gatunków roślin i ładnie się to komponuje z kamieniami i korzeniami. Na prawdę dużo łatwiej jest zrobić coś z sensem z kilku gatunków. Wtedy inne elementy wystroju (korzenie, kamienie itd.) są celowe. Większość baniaczków tak właśnie ma. Jeżeli masz za dużo gatunków to one same w sobie stanowią wystrój. Ja ten styl u siebie nazywam 'łąka". Ja na początku "zielska pod kontrolą" miałem ponad 50 gatunków.
Spoko luz :P ja po prostu nie z tego przedziału wystrojów jestem chodź powiem ci że tamto twoje nie miało korzeni a mi isę strasznie podobało :D

ale jak mówisz o gustach się nie dyskutuje każdy ma swoje :D
Tylko żywe zioło :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Roślinne”