Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

375L ciasne ale własne :)

Akwaria w stylu: Holenderskim, Nature, Ryuboku, Iwagumi

Moderator: Administracja

sky
Mecenas
Posty: 588
Rejestracja: 26 wrz 2012, 20:39
Imię: Arek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: sky »

szczerze mówiąc to nie wiem jak w realu, ale po zdjęciach to widać że troche mało te ledy dają światła...
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Ciasne to ono z pewnością nie jest :) A wygląda ładnie. Zwłaszcza prawa strona.
Awatar użytkownika
HexoGen
Mecenas
Posty: 69
Rejestracja: 22 paź 2015, 19:29
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Tyczyn
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: HexoGen »

sky, zdjęcia robione telefonem a na żywo jest dużo jaśniej wiadomo ze nie są to power ledy ale 8520 nie wiem jak teraz ale parę miesięcy temu jak je kupowałem były najnowsze i w Polsce ciężko było je kupić po rozsądnej cenie, nie wiem czy miałeś styczność z tymi ledami ale mogę Ci dać mały odcinek to sobie możesz sprawdzić , ogólnie z metra jest niby 18,8w znajomy co też robi pokrywę z nich mierzył i maja tyle , lampa jest jakieś 10cm nad akwarium teraz ciężko jest na nią popatrzeć a jak ustawiłem 240 w to juz wgl . W baniakuposzła ostatnio spora przycinka, filtr RO zamontowany także będą leciały podmiany żeby zbijac twardość a co do ledow jeszcze to jest to 160W . Myślałem zrobić restart za jakiś czas i postawić baniak na ziemi i wtedy na Ledach ustawie 200w ale czeka lampę przeróbka bo to juz sporo i grzeje się strasznie będę musiał zamontować chłodzenie .
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Roślinne”