Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[112] Stan_shrimps wydanie roślinne

Akwaria w stylu: Holenderskim, Nature, Ryuboku, Iwagumi

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Na prawdę ładnie.
Awatar użytkownika
pawprz
Posty: 2006
Rejestracja: 24 mar 2015, 9:40
Imię: Paweł
Lokalizacja: Mielec/Wola Mielecka
Akwarium: 112L, 20L, 20L
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: pawprz »

No piknie Panocku szacuneczek. Arcuata i didek widze szaleja ale nie widze erio
stan_shrimps
Mecenas
Posty: 466
Rejestracja: 17 lut 2010, 15:24
Imię: Stanisław
Lokalizacja: Łętownia
Akwarium: 82 x 30 l
Płeć:
Wiek: 58
Kontakt:

Post autor: stan_shrimps »

mirekkon pisze:po restarcie krewetkariów padły mi wszystkie crystale A/S - nie wiem dlaczego chyba skoki parametrów je wykończyły, padły również wszystkie king kongi ku mojemu zdziwieniu bo już się mnożyły i było ok
Coś Ty narobił...?? Krewetki niestety nie lubią zmian tak jak my ;) Mirku, chyba czas założyć krewetkarium, takie książkowe...
pawprz pisze:nie widze erio
jeden po lewej, drugi na środku, a trzeci chyba gdzieś zarósł...jest po prawej :D nie mam doświadczenia z roślinami i sadze troszkę na pałe, w następnym tygodniu może będę miał chwilkę to poprzesadzam to co widzę że można gdzie indziej.

Ogólnie to jest dużo bardziej czerwono niż na foto, musze coś ogarnąć na drugi plan bo jest dziura i mnie wkurza, ogólnie podoba mi się taki busz jak po lewej, roślina na roślinie, ale jest jeszcze miejsca dużo więc dalej będę szukał roślin. Jutro dojdzie Amania Bonsai.
Coś zielonego się przyda jeszcze ;)

Co do obsady, to mieliście rację, rodostosmusy są 5 razy za duże, fajnie się ruszają, ale za miesiąc idą do oddania bo SĄ ZA DUŻE ;) i chyba wyjdzie na Neony...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Roślinne”