Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[16l][Roślinne] Busz

Akwaria w stylu: Holenderskim, Nature, Ryuboku, Iwagumi

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
suplement
Mecenas
Posty: 260
Rejestracja: 01 sty 2010, 15:34
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: suplement »

Ładny zbiorniczek, niech krewetki się chowają i mnożą w dobrych warunkach bo kiedyś się odezwę by kupić kilka sztuk jak tylko dno zarośnie mi mchami. Tak przy okazji, ten zestawik krewetek, który ostatnio od Ciebie kupiłem bardzo smakował mojemu bojownikowi więc dziękuję w jego imieniu :mrgreen:
30 litrów robaków
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

suplement pisze:Tak przy okazji, ten zestawik krewetek, który ostatnio od Ciebie kupiłem bardzo smakował mojemu bojownikowi więc dziękuję w jego imieniu :mrgreen:
To nie dobrze bo miał bardzo drogi obiad, jak chcesz kolejną porcję to takich małych ci mogę za free nałapać tylko podjedź po nie :) chce się tego pozbyć z akwa i zacząć z czymś trudniejszym, a te większe przeżyły ??
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
suplement
Mecenas
Posty: 260
Rejestracja: 01 sty 2010, 15:34
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: suplement »

Raczej wszystkie zjadł bo już nie widzę ani jednej, wielkość była mu obojętna, ale za to miałem okazję poobserwować jak poluje na obiad. Nawet jak wsypałem płatki to się nimi nie zainteresował tylko dalej przeczesywał rośliny w poszukiwaniu mięska. Co do nowych krewetek to szkoda na razie brać, nawet za darmo bo byłyby tylko przystawką. Pomyślę, za pare tygodni nad ponownym wpuszczeniem, lub kupię jakieś spore filtrujące.
30 litrów robaków
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

to masz jakiegoś strasznego kilera bo u mnie krewetki duże małe są i żyją a akwa 8 l
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
Lady In Black
Posty: 102
Rejestracja: 27 sty 2010, 13:49
Imię: Klaudia
Lokalizacja: Jasło
Płeć:
Wiek: 27

Post autor: Lady In Black »

Ładne akwarium :) Może jakieś nowe foto zwierzaczków ?
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Aranż z dniem dzisiejszym zakończył jakże swój długi żywot :) całe 7 miesięcy wytrzymałem bez restartu :P proszę o zamknięcie.
Tylko żywe zioło :D
Zablokowany

Wróć do „Akwaria Roślinne”