Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

144 litry ...

Akwaria w stylu: Holenderskim, Nature, Ryuboku, Iwagumi

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Max
Posty: 1211
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:16
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Kraków
Akwarium: 144 l
Płeć:
Wiek: 65

Post autor: Max »

duch amazonski, Dzięki , fakt, będzie konkurencja spora już dwa fora mnie zaprosiły, to jest trzecie... ;)
Awatar użytkownika
mazmaciek
Mecenas
Posty: 977
Rejestracja: 20 mar 2018, 1:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 180+75+3
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: mazmaciek »

moim zdaniem obaj powinniście wystartować, szczególnie że masz rękę do fotografii.
Awatar użytkownika
Max
Posty: 1211
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:16
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Kraków
Akwarium: 144 l
Płeć:
Wiek: 65

Post autor: Max »

Dzięki Maciek i Darek - wysłałem więc niedługo będzie można głosować. Dam znać... :podwójnie widzę:
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

Wysłałem i ja. :D
Prawdziwy mężczyzna płacze tylko wtedy, gdy szampon szczypie w oczka.
Awatar użytkownika
Max
Posty: 1211
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:16
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Kraków
Akwarium: 144 l
Płeć:
Wiek: 65

Post autor: Max »

No to daję znać - wycofałem się z tego Konkursu - inni mają 4% większe szanse :) (zostało 11 plus 18 - razem 29 prac). Traktowanie jest krótko mówiąc niepoważne - na pytanie o ilość zgłoszeń - nie odpowiadają mimo że prace są już upublicznione - ale żeby je zobaczyć - trzeba się zalogować (czyli zarejestrować na wszystkich forach). Na dodatek - ktoś skalując zdjęcia zrobił to nieudolnie przez co straciły ostrość. A prosiłem żeby nie zepsuli.
Prezentuję to zdjęcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
mazmaciek
Mecenas
Posty: 977
Rejestracja: 20 mar 2018, 1:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 180+75+3
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: mazmaciek »

przepiękne są te ryby
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

Max pisze:No to daję znać - wycofałem się z tego Konkursu - inni mają 4% większe szanse :) (zostało 11 plus 18 - razem 29 prac). Traktowanie jest krótko mówiąc niepoważne - na pytanie o ilość zgłoszeń - nie odpowiadają mimo że prace są już upublicznione - ale żeby je zobaczyć - trzeba się zalogować (czyli zarejestrować na wszystkich forach). Na dodatek - ktoś skalując zdjęcia zrobił to nieudolnie przez co straciły ostrość.
Mi tez napisali, ze zliczają. :mrgreen:
No szkoda, że zrezygnowałeś. :/
Kadafix
Posty: 96
Rejestracja: 06 mar 2013, 21:39
Imię: Przemek
Lokalizacja: Żnin
Akwarium: 360l
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: Kadafix »

Max pisze:No to daję znać - wycofałem się z tego Konkursu - inni mają 4% większe szanse :) (zostało 11 plus 18 - razem 29 prac). Traktowanie jest krótko mówiąc niepoważne - na pytanie o ilość zgłoszeń - nie odpowiadają mimo że prace są już upublicznione - ale żeby je zobaczyć - trzeba się zalogować (czyli zarejestrować na wszystkich forach). Na dodatek - ktoś skalując zdjęcia zrobił to nieudolnie przez co straciły ostrość.
Nie potrzebnie zrezygnowałeś. Było trzeba walczyć do końca. Wstawiłeś zdjęcie na forum o pielęgnicach, więc nie dziwne, że woleli one surowsze zbiorniki, bliżej natury, niż roślinne. Ale to było losowanie na nagrodę publiczności, a jeszcze konkurs był oceniany przez jury na 3 najlepsze miejsca, gdzie miałeś ogromną szansę. No i chodziło tu też o zabawę. Dobrym przykładem jest kolega Duch, który dla ogromnej sławy i pienię..., znaczy zabawy :mrgreen: rozkopał całe akwarium.
No ale cóż, stało się. A akwarium naprawdę piękne.
Gdy ci smutno, gdy ci źle, weź w akwarium popatrz se :)
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

Kadafix pisze: . Dobrym przykładem jest kolega Duch, który dla ogromnej sławy i pienię..., znaczy zabawy :mrgreen: rozkopał całe akwarium. .
;)

I tak zepsułem... po zgaszeniu swiatła Rotala Maca red, się zwineła, a po zapaleniu, nie chciala sie rozlozyc. :D
No i smartfonem pstrykane.;)
Awatar użytkownika
Max
Posty: 1211
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:16
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Kraków
Akwarium: 144 l
Płeć:
Wiek: 65

Post autor: Max »

Kadafix pisze:kolega Duch, który dla ogromnej sławy i pienię..., znaczy zabawy :mrgreen: rozkopał całe akwarium.
Poza lekką korektą nożyczkami nic nie robiłem... Teraz znowu będę musiał ciąć. Eeech... Baniak mam głównie dla siebie . Miałem inne wyobrażenie o tym konkursie - że zrobią jakieś kategorie zbiorników - bo roślinniak na cichlidae - to oczywista pomyłka. Na dodatek jakieś eliminacje - gdy jest 12 baniaków? A najbardziej mnie wkurzył organizator warszawskiego unikając konkretnych odpowiedzi. Ruki (Łukasz) z cichlidae.pl zastosował się do mojej prośby za co dziękuję. Szanse były - tym bardziej że część jury zna i mnie i moje baniaki - więc zostawiam szansę innym. Miałbym pewnie lekki dyskomfort wygrywając jakąś nagrodę. To już wolę wysłać zdjęcie na IAPLC 2020 i zająć miejsce w 3 setce... :lol:
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

Sie dopiero uczę, trudno mi ustawic odpowiednio rośliny, niby chce powtorzyć część jakiegoś układu , a u mnie wychodzi d... ;)
Troche też mi szkoda roślin na ciągłe cięcie. :mrgreen:
Wolę je sprzedawać, a nie się pchać w aquscaping.
Znaczy się, mam kostki do zabawy, ale zanim wypracuje solidny poziom to trochę minie, obecnie czasu mało i materiał drogi. xd
Prawdziwy mężczyzna płacze tylko wtedy, gdy szampon szczypie w oczka.
Awatar użytkownika
Max
Posty: 1211
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:16
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Kraków
Akwarium: 144 l
Płeć:
Wiek: 65

Post autor: Max »

duch amazonski pisze:Troche też mi szkoda roślin na ciągłe cięcie.
Wolę je sprzedawać, a nie się pchać w aquscaping.
Nie bardzo rozumiem - i tak cięcie to konieczność... Mniejsza o to - masz piękny zbiornik - i na niego głosuję. :D
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

Dziękuje Andrzeju.
A żeby zaglosowac to trzeba byc zarejestrowanym. ;)
Ja mialem na Twoj glosowac....:D
Jak zrobię restart to inaczej rozplanuje nasadzenia. Jest plan. :D
Wczesniej bylo bez planu. Na chybił trafił.
Awatar użytkownika
pawprz
Posty: 2006
Rejestracja: 24 mar 2015, 9:40
Imię: Paweł
Lokalizacja: Mielec/Wola Mielecka
Akwarium: 112L, 20L, 20L
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: pawprz »

gdzie mozna głosowac bo posta znlaeżć nie moge?
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

pawprz pisze:gdzie mozna głosowac bo posta znlaeżć nie moge?
Akwariumonline.pl i cichlidae.pl, na wawarium.pl glosowanie bedzie od 16.03. Ale trzeba byc zarejestrowanym, taki widze w regulaminie..

MAX, pomijając doświadczenie które jak wiadomo to 99% sukcesu, to jakiego sprzętu używasz do robienia zdjęć,a moze podasz jakie ustawienia stosujesz ? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Roślinne”