Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[640l] nowy ogródek

Akwaria w stylu: Holenderskim, Nature, Ryuboku, Iwagumi

Moderator: Administracja

oskarbabiarz
Posty: 126
Rejestracja: 11 gru 2012, 21:40
Imię: Oskar
Lokalizacja: Krasne
Płeć:

Re: [640l] nowy ogródek

Post autor: oskarbabiarz »

Podmianki raz na tydz. 90l, akcja wiaderko. Kolejne juz ma przygotowana podmiankę, ale jeszcze chwila do uruchomienia.
Kuba W.
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2023, 11:44
Imię: Kuba
Akwarium: 112l

Re: [640l] nowy ogródek

Post autor: Kuba W. »

Akwarium ekstraklasa. Mógłbyś powiedzieć coś o nawożeniu? Ile ppm uzupełniasz tygodniowo? Masz może wiedzę jak dokładnie działa ten power green od qualdropa?
Chciałbym jeszcze spytać o mineralizator. Czy przy docelowym Gh on dodaje odpowiednio Ca i Mg?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mazmaciek
Mecenas
Posty: 977
Rejestracja: 20 mar 2018, 1:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 180+75+3
Płeć:
Wiek: 43

Re: [640l] nowy ogródek

Post autor: mazmaciek »

power green to są aminokwasy
oskarbabiarz
Posty: 126
Rejestracja: 11 gru 2012, 21:40
Imię: Oskar
Lokalizacja: Krasne
Płeć:

Re: [640l] nowy ogródek

Post autor: oskarbabiarz »

Kuba W. pisze:
04 mar 2023, 11:49
Akwarium ekstraklasa. Mógłbyś powiedzieć coś o nawożeniu? Ile ppm uzupełniasz tygodniowo? Masz może wiedzę jak dokładnie działa ten power green od qualdropa?
Chciałbym jeszcze spytać o mineralizator. Czy przy docelowym Gh on dodaje odpowiednio Ca i Mg?
Pozdrawiam
Ile daje ppm, daje wszystko na oko 1x 2 1x4 i jak zapomnę rano to nie dostaną wogole. Power green to są Aminokwasy, przyspieszać powinny metabolizm roslin i odbudowę po przycinkach, czy działa nie stwierdzę trzebaby mieć laboratorium. Czy mineralizator daje odpowiednie gh kh tez nie odpowiem bo nie mierze, wode robie do tdsu 130 i tyle. Ja nie mam czasu na zabawy z testami, rano dać nawóz i w nd podmienić 90l wody, nakarmić ryby 3x w tygodniu, ściąć rosliny do dna 1x na 2tyg. Tyle mojej opieki nad zbiornikiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Roślinne”