Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[1480L-w obiegu] Big Blue

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gieniorek
Posty: 1794
Rejestracja: 22 paź 2009, 11:45
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: gieniorek »

... jutro wieczorkiem ma być u mnie szkło :roll: oj będzie się działo, byleby przyjechało w 1 kawałku. Panowie szykujcie się ;)
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Grześku zwarty i gotowy - byleby auto chciało odpalić...
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
Zenonzlasu

Post autor: Zenonzlasu »

Jakby nie dojechało, to zalej stelaż, zawsze to do przodu :)
Awatar użytkownika
MST
Posty: 1725
Rejestracja: 12 maja 2010, 20:19
Imię: Bartosz
Lokalizacja: zewsząd
Akwarium: chwilowo brak
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: MST »

No to coś się zaczyna dziać. :)
Ja w przyszłym tygodniu będę luźniejszy to postaram się przyjechać podglądać RIFscapera forumowego w pracy - może moje dwie lewe ręce się na coś zdadzą...o ile nie masz nic przeciwko. ;)
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

MST pisze:może moje dwie lewe ręce się na coś zdadzą...o ile nie masz nic przeciwko. ;)
Spoko, będzie miał kto po piwo ganiać :roll:
gieniorek, Krew mnie zalewa, bo fotek nie ma :?: Zaglądam tu i zaglądam, już mi się scroll w myszce zgrzał :mrgreen:
Pozdrawiam Darek :)
Zenonzlasu

Post autor: Zenonzlasu »

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 lut 2012, 21:17 przez Zenonzlasu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bartosss
Posty: 1951
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:33
Imię: Bartek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12x 28,5L
Płeć:

Post autor: Bartosss »

:roll:
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7057
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Zenonzlasu, no jestes miSZczem :D :D :D

Ninja kotokrad....

A tak poza tym to faktycznie gieniorek się znęca nad nami, bo ja nawet laik w dziedzinie morszczaków i olewacz wszelkich słonych tematów śledze ten wątek i może scroll mi sie nie przegrzewa, ale wynika to z tego ze nie używam myszki pewnie, no ale prawde oddajmi i powiedzmy sobie szczerze, jeszcze troche i od jeźdzenia palcem w te.... i na zad.... mi się dziura w Touchpadzie zrobi no i kto wtedy mi nowego lapka kupi. :całuski: :całuski: :całuski: :całuski: :całuski: :całuski:
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Zenonzlasu, jestem Twoim fanem
Awatar użytkownika
urquel
Posty: 293
Rejestracja: 05 mar 2010, 17:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: urquel »

jakby nie było to opszerna relacja za zakładania akwariumna jklatke nastapi ajk gjenek naprawi ostrośc....
póki co to 30 literków solanki i kilo skałki
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

urquel, widzę, że baniak ... hmmm.... stoi. I chyba oblany nawet jest :P
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7057
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Oj chyba nawet "zalany"
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Awatar użytkownika
urquel
Posty: 293
Rejestracja: 05 mar 2010, 17:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: urquel »

A tak bardziej serio to coś w temacie się ruszyło. Jak dla mnie szkło olbrzymie i w ogóle. Ale wracając do tematu to akwa przyjechało w znakomitych warunkach bo miało peugeota busa do swojej dyspozycji. Ale żeby nie było kolorowo to panowie kurierzy nie dali zajechać pod sam stelaż więc schody zaczęły się już na podejściu do klatki Gienka. Udało nam się wnieść sumpa do domku:
Obrazek
Po tej akcji trwała zacięta walka słowna jak wnieść akwa 5x cięższe w tej samej grupie osobowej :Obrazek
Tak jak podejrzewacie udało nam si e wnieść szkiełko na parter przy znaczącej pomocy sąsiada Gienka oraz brata Artura. Szkiełko już trafiło do salonuuuuu..... a tu Ukasz wewnątrz:Obrazek
I rak troszeczkę czasu minęło, kilka przymiarek co do usytuowania skał oraz zachowania proporcji:
Obrazek
Obrazek
I tak ekipa zabrała się do obklejania "ściennej" ścianki akwarium:
Mniejsza o to, że jedna szyba jest już oklejona ale panowie pracowali w pocie czoła i nie tylko czoła to zeszło nam jakieś pół godzinki z obklejeniem jednej szybki. no i praca poszła dalej:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rysiek mówi, że jest dobrze:
Obrazek
A panowie przy okazji pokazują swoje zniesmaczenie odpisanie Acta:
Obrazek
I tak by to zleciało do wstawienia szkiełka na stelaż I(jeszcze mnie plecy bolą[Gienek coś ta, sobie tnie:p]:
Obrazek
I to jusz prawie koniec na dziś ale mina Basi:
Obrazek
i tak na koniec mała retrpspekcja:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No i co??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Chcecie więcej????????????????
No sory czwartek się skończył i tyle na dziś... A co będzie dalej to już a nie długo...
póki co to 30 literków solanki i kilo skałki
Awatar użytkownika
gieniorek
Posty: 1794
Rejestracja: 22 paź 2009, 11:45
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: gieniorek »

witam wszystkich w mroźny poranek....
Jak widać zdjęcia są ;) Jest też i baniak. Na wstępie chciałem oficjalnie i bez ceregieli :lol: podziękować wczorajszej ekipie bez której nie dałbym sobie rady. A więc (kolejność oczywiście przypadkowa ;)) wielkie dzięki dla Krzycha, Łukasza, Artura, jego brata, i mojego sąsiada Pelutka - Panowie chapeau bas :!: :!: Oczywiście w tym miejscu chciałem również podziękować swojej małżonce za wyrozumiałość. Tyle części oficjalnej ;)
Teraz konkrety: Jak pisał Krzychu baniaki profesjonalnie zabezpieczone dotarły do mnie w całości, ale ich wielkość nawet i sumpa wprawiły nas w małe zakłopotanie :).
Na następny tydzień czeka mnie orurowanie systemu, zamontowanie stempla no i testowe zalewanie systemu.
CDN...
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Nooo muszę powiedzieć, że ten baniak to....kawał szklanej wanny :roll: Na zalewanie baniaka wybieram się w kąpielówkach i z maską do nurkowania :lol:

Grzechu, stemplujcie piwnice, róbcie hydraulike i zalewajmy, bo szkoda żeby szkło schło :mrgreen:
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Morskie”