Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[027] Morszczuś czyli pikorafek

Mam i ja :)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cyklista
Mecenas
Posty: 2101
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l i inne
Płeć:
Wiek: 51

Post autor: cyklista »

Co się teraz dzieje z akwarium? Daj jakieś zdjęcia, chyba że już zlikwidowane.
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

cyklista pisze:chyba że już zlikwidowane.
Kilka postów wcześniej:
Mirro pisze:Morszaczek, tak szerze powiem, że mi się znudził :( Jakoś tak nic tam się nie dzieje, nic nie pływa, a przecież nie będę męczył rybek w takim litrażu. Założenie tego akwarium było raczej odpowiedzią na pytanie "czy się da". Odpowiedź uzyskałem. Da się i to całkiem niedrogo (jak na morszczaka), ale żeby to miało ręce i nogi, to i zbiornik musi byćwiększy. Taki, w którym możemy jakieś ryby wpuścić. Ale do tego potrzebne jest miejsce, a ztym u mnie lipa. Zatem pewnie w niedługim czasie pikorafek przestanie istnieć.
Awatar użytkownika
cyklista
Mecenas
Posty: 2101
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l i inne
Płeć:
Wiek: 51

Post autor: cyklista »

Właśnie o to chodzi czy to zapewne się spełniło czy może zmieniło na większy. Bo jakoś w temacie tych małych akwarii nic nie trwa długo i jestem ciekawy co dalej się działo.
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Nic się dalej nie podziało. Moja przygoda z morczaczkiem skończyła się wraz z tym zbiorniczkiem. Jakoś tak nie chce mi się uprawiać więcej niż jednego zbiornika. A przy morszczyźnie jest też trochę roboty mimo wszystko.
Awatar użytkownika
cyklista
Mecenas
Posty: 2101
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l i inne
Płeć:
Wiek: 51

Post autor: cyklista »

Troszkę niestety jest, zwłaszcza na początku i w małym zbiorniku gdzie się nie robi automatyki jak w dużych .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Morskie”