Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[030] Krystian - Na dobrej drodze do...

katastrofy :)

Moderator: Administracja

kwadratos
Posty: 1101
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:32
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 54 na nowo
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: kwadratos »

świetlówka liniowa nie ma gwintów - ma trzonki,
ta świetlówka co podał Krystian czyli 8W jest uważana za świetlówkę w technologi t5 jednak jest to mit, wykonana jest w technologi t8 jednak ma grubość 16mm czyli trzonki na g5 (t5 - 16mm)

ps. Info zaciągnięte ze strony elektroda.pl
Burzyk
Posty: 67
Rejestracja: 29 gru 2009, 19:37
Imię: Michał
Lokalizacja: ww
Akwarium: 112
Płeć:

Post autor: Burzyk »

No nie powiem akwarium bardzo ładne jak na tak mały litraż
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

Na początku małe sprostowanie, aranżacja tego akwarium już dawno nie istnieje, aktualnie startuje coś nowego i przymieram się do akwarium w stylu nature. Zdjęć nie dam, bo nie ma co pokazywać, akwarium dopiero startuje z szybko rosnącymi roślinkami, po 2 tygodniach zacznę przymiarki do docelowego wystroju.

Co do "pokrywy". Jest to "belka oświetleniowa" oparta na bocznych szybach akwarium. Zrobiona jest ze spienionego PCV i klejona specjalnym do tego tworzywa klejem. Zamontowane mam aktualnie 2 świetlówki, jednakże wcześniej przewidziałem możliwość by umieścić w niej 3 świetlówki. Dodatkowo zamontowałem wentylator 4x4[cm] do chłodzenia świetlówek i akwarium (bardzo przydatne!). Mam wycięte otwory na filtr kaskadowy i przewody. Środek wyklejony jest srebrną taśmą samoprzylepną. To by było na tyle. Temat można zamknąć.
Burzyk
Posty: 67
Rejestracja: 29 gru 2009, 19:37
Imię: Michał
Lokalizacja: ww
Akwarium: 112
Płeć:

Post autor: Burzyk »

No to pokazuj fotki ;)
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

No właśnie chcemy zobaczyć jak akwa "ewoluuje" ;)
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Krystian pisze:Na początku małe sprostowanie, aranżacja tego akwarium już dawno nie istnieje...To by było na tyle. Temat można zamknąć.
tematu nie zamykamy .Proszę nie prosić o zdjęcia , ponieważ zbiornika już nie ma - boggi
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Krystian pisze:Zdjęć nie dam, bo nie ma co pokazywać, akwarium dopiero startuje z szybko rosnącymi roślinkami, po 2 tygodniach zacznę przymiarki do docelowego wystroju.
Myślę , że jak zbiornik nabierze rozpędu , to wtedy kolega zamieści fotki :)
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

boggi pisze:Myślę , że jak zbiornik nabierze rozpędu , to wtedy kolega zamieści fotki
I tu boggi ma w pełni racje. Fotki robię na bieżąco więc jak zbiornik będzie już gotowy postaram się je wam pokazać. Teraz jest dosłownie misz-masz by się wszystko unormowało. Więc po co pokazywać jak rośnie hetera paskowa?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krewetkaria”