Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Nowe krewetkaria

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
tomdro
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2014, 16:34
Imię: Tomasz
Lokalizacja: BIeszczady
Płeć:

Nowe krewetkaria

Post autor: tomdro »

Witam posiadam juz jedno krewetkarium z RC i postanowilem pójść dalej i założyc nastepne.
PAdło na dwa zbiorniki o wym 40x35x30 Planuje w nich trzymac yellowki i Blue pearll.
I tu zaczyaja sie pytania. Yellowki chcial bym trzymac na czarny piaski kwarcowym a blue na bialym tylko jaka gradacje zwirku polecacie pod te krewetki
Co do filtracji chce zrobic hmburga narożnego z wkladem gr 5cm 30 ppi i chcial bym do tego dolozyc filtr pat mini Co o tym sadzicie nie za maly? da sobie rade?
I oswietlenie ktore tez nie daje mi spokoju Bo nie wiem czy majsterkowac i bawic samemu zrobic oswietlenie z zarówek led na gwint gu 10 czy tez po mniejszej lini oporu i mniej kombinwania i zakupic gotowy naswietlacz ledowy 10w na kazdy baniak? Co sadzicie o tych nasiwtlaczach ledowych dadza rade przy mchach? czy opuscic sobie calkiem ledy i klasyczne swietlowi zamontowac?
Awatar użytkownika
VeJeK
Posty: 873
Rejestracja: 06 mar 2014, 20:21
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30L+31,5L :)
Płeć:
Wiek: 27

Post autor: VeJeK »

tomdro pisze:jaka gradacje zwirku polecacie pod te krewetki
Wdg mnie bierz taką gradację która ci sie podoba :) Żeby ładnie wyglądało :)
tomdro pisze:Co do filtracji chce zrobic hmburga
Głowica pat mini da sobie rade ,mam to u siebie i jestem zadowolony ,możesz wpaść do mojego tematu i zobaczyć co i jak :)


Co do ledów to sie nie wypowiem bo sie nie znam ,ja i siebie mam 2 żarówki aqua'el 11W i świetnie wszystko rośnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krewetkaria”