Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[30] kreweciarnia

Moderator: Administracja

lary
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2009, 9:56
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 60
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: lary »

Jako, że zbiornik troszkę się rozrósł dodam nowe foty :)

Obrazek

Obiadek :P

Obrazek

Po lewej malutka krewetka

Obrazek

Zapraszam do komentowania i wszelkich uwag. Tylną szybę musze wyszorować dokładnie bo zabrudzona z deczka więc z góry przepraszam.
Dodam że mam w planach wgłębkę rozsadzić po lewej z przodu przed kamieniem i z tyłu zamiast kryptokoryny chyba wsadze mech, no i prawdopodobnie moczarka wyleci bo coś jej sie źle wiedzie w tym akwarium.
Awatar użytkownika
piotrek90
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2009, 20:37
Imię: piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 27

k

Post autor: piotrek90 »

akwarium super może jakieś lepsze krewetki daj? ;)
Skubi
Posty: 706
Rejestracja: 16 lis 2009, 13:38
Imię: Kuba
Lokalizacja: Łańcut / Rzeszów
Akwarium: 18, 25, 200
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Skubi »

lary, jak tam akwa?

Mógłbyś coś więcej napisać o tej chińskiej kaskadzie?
lary
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2009, 9:56
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 60
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: lary »

Skubi wybacz że dopiero teraz ale jakoś mi kiedyś temat umknął. A więc akwarium zarosło glonem niemiłosiernie bo go zaniedbałem (mea culpa). Przymierzam sie do restartu w niedługim czasie a dokładniej pewnie w tym tygodniu. Jeszcze myślę nad koncepcją wystroju. A co do chińskiej kaskady obecnie pracują 2 bo jedna nie radzi sobie tak dobrze jak bym chciał. Więc do większego akwarium niż powiedzmy 20 litrów jej nie polecam.
lary
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2009, 9:56
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 60
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: lary »

A więc aranżacja akwarium nie istnieje od tygodnia. Wkrótce fotki nowej :) Będzie to typowe albo i dla niektórych nietypowe iwagumi z 2 roślinami (wgłębką i mchem tajwan).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krewetkaria”