Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[012] Cherry Land

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Pientah
Posty: 234
Rejestracja: 19 paź 2009, 17:56
Imię: Jakub
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12L
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pientah »

ok to tak : dołożyłem elocharis. mam akwa 112l więc tylko czekam na przycinkę róznych drobnolistnych roślin. Do MirosławB: jak te kamyczki ułożyć xd na jednym kamieniu na środku przywiązana jest gałęzatka. reszta to lawa, na jednej lawie za gałęzatką rośnie singapore moss. Zatanawiam się czy ten baniak oczywiście jak dojrzeje nadałby się na FR lub RC (jak kto woli). Chciałbym żeby miejsce do białego żwirku było porośnięte gęsto aby krewetki miały się gdzie chować. Co o tym myślicie ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Pientah
Posty: 234
Rejestracja: 19 paź 2009, 17:56
Imię: Jakub
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12L
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pientah »

a oto zdjęcie z ostateczną aranżacją :) Wpuszczone RC - woda z dojrzałego zbiorniczka :) Miniczki dostały pomidorka i wtryniły cały kawałek :) Fotosik :

Obrazek
Obrazek
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

O i już inaczej, jeszcze brakuje mi tutaj czegoś, hmm... sam nie wiem, ale trochę pusto.
Czekamy na lepsze zdjęcie ;)
Awatar użytkownika
Pientah
Posty: 234
Rejestracja: 19 paź 2009, 17:56
Imię: Jakub
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12L
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pientah »

lepsze zdjęcia w 2010 XD jak mi przyjdzie z ameryki Nikkon D5000 :P wtedy będzie ^^ brakuje roślinek :0 chciałbym aby obrossło po tyłach gęsto kabombami bo jest bardzo ładnie widziałem gdzieś zdjęcia... i młode będą miały się gdzie chować itp... będą mogły spokojnie zrzucać skórkę :P
Obrazek
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Oczywiście że jest lepiej ale ja bym trochę pomyślał jakby ten sprzęt zamaskować co by go tak nie było widać i nie jarał po oczach, czekam na jakieś zdjęcia tych twoich wisienek :mrgreen:
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Awatar użytkownika
Pientah
Posty: 234
Rejestracja: 19 paź 2009, 17:56
Imię: Jakub
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12L
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pientah »

pewnie, że sprzęt bedzie zamaskowany kabombami w najbliższym czasie :) czekamy na dalszy rozwój zbiornika :P postaram się uchwycić jakąś z moich wisienek :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Pientah
Posty: 234
Rejestracja: 19 paź 2009, 17:56
Imię: Jakub
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12L
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pientah »

Obecnie akwa... mówcie mi co tutaj zmienić .. wogóle nie mam pomysłu.. na dragon stonie jest mech x mass, stringy i java pomieszany ;/ nie miałem jak rozdzielić.. czerwony kamień ma być widoczny a reszta niewiem ... ja wogule nie mam kompozycji .. tam mech pomieszany w kupie ...

Fota:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Pientah pisze:a oto zdjęcie z ostateczną aranżacją :) Wpuszczone RC - woda z dojrzałego zbiorniczka :) Miniczki dostały pomidorka i wtryniły cały kawałek :) Fotosik :

[url=http://images44.fotosik.pl/221/40942668a7cbb5ffm.jpg]Obrazek[/URL]
nie ma sie co oszukiwać to wcześniejsze było o niebo lepsze :)
to teraz to bardziej jak kotnik dla krewetek :P
wg mnie powinieneś pomyśleć nad zmianą kamienia na jakiś ciekawszy i mniejszy potem jakiś mały korzonek i w tedy poobsadzać mchami gałęzatką i jak masz to wgłębką.
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Pientah robisz postępy ale propozycja jest taka, pomyśl o jakimś malutkim korzonku, coś dodaj, wywal kamień, odwiedź może jakiś twój ulubiony sklep i pomyśl czy czegoś by ci nie doradzili :mrgreen:
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krewetkaria”