Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

jakie pyszczaki do 115 litrowego akwarium

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
mario
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011, 21:19
Imię: Mariusz
Lokalizacja: RZESZÓW
Akwarium: 375
Płeć:
Wiek: 40

jakie pyszczaki do 115 litrowego akwarium

Post autor: mario »

witam mam pytanie mam pyszczaki w 375litrowym akwarium i jest ok ale mojemu bratu sie spodobaly te rybki ale on ma akwarium 115litrowe jakie moze miec pyszczaki prosze o podpowiedź

Przeniesiono do odpowiedniego działu, dostosowano tytuł do tematu wątku, poprawiono błąd ortograficzny - Dżoena
Ostatnio zmieniony 08 paź 2011, 20:52 przez mario, łącznie zmieniany 1 raz.
mario
jaciek
Posty: 243
Rejestracja: 25 kwie 2011, 10:29
Imię: Jacek
Lokalizacja: Nisko
Akwarium: 3300l, 2700l, 1400l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: jaciek »

nie ten dzial, ale jak juz tu jestes to zapodaj foty swojego baniaka
Awatar użytkownika
st.ark
Posty: 57
Rejestracja: 08 sty 2011, 17:13
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l, 25l
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: st.ark »

ma już jakieś ryby w tym 115l czy puste jest i dopiero chce założyć dla pyszczaków? Generalnie większość niedużych gatunków z Malawi może wpuścić do 115l. Kwestia w tym jakie gatunki podobają się bratu (nei napisałeś jakie sam masz). Akwarium jest za małe by trzymać w nim jakieś agresywne, terytorialne miesięczne. Najlepiej więc wybrać jakiś z roślinożerców i skomponować haremik. Na stronie klubu Malawi znajduje się wygodny spis z możliwością filtrowania po kilku cechach gatunków - na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.
Ja oczywiście polecam na początek Saulosi, ale akurat te sam hoduje i w dodatku mam narybek do sprzedania Obrazek
zdravim Vás!
st.ark

[moje 160l 'Malawi']
[Tysiącletnia wskazówka i... w 25l]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Biotopy i aranżacje”