Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Conieco o aranżacjach

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Conieco o aranżacjach

Post autor: Mirro »

Znalazłem ciekawy artykulik o aranżacjach w akwarium. Zawiera on informacje na temat rodzajów aranżacji stosowanych w akwariach. Myślę, że warto przeczytać.

KLIK
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

Miro! Dzięki Tobie przeczytałem ten artykuł z przyjemnością. Sięgnę do jego lektury ponownie przed każda moją nową aranżacją lub przed wprowadzaniem zmian w dotychczasowych. Jest coś takiego, że aktualne są tendencje do łączenia w jednym zbiorniku trochę "holendra" trochę "japończyka" ale nie powinny dawać "kolorowych jarmarków". Świat przyrody jest rzeczywiście kolorowy ale w pewnej harmonii na rozległych przestrzeniach a czasem podpatrując Go nieudolnie w jednej "aranżacji" - kilkudziesięciu czy kilkuset litrów - gwałtem gromadzimy przedstawicieli flory czy fauny. Życzę Ci dalej szczęścia w poszukiwaniach - dla nas z korzyścią. Pozdrawiam.
madmario2
Posty: 209
Rejestracja: 08 lis 2010, 9:36
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 54L rośnie do 162L
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: madmario2 »

Zerknijcie sobie na całą zawartość strony pod głównym adresem. Autor strony jest dla mnie niesamowity – po prostu pasjonat.

http://akwa-mania.mud.pl/
mtrusiek
Posty: 17
Rejestracja: 11 lis 2010, 10:25
Imię: Michał
Lokalizacja: Koszalin
Akwarium: 280l
Płeć:

Post autor: mtrusiek »

Stronka też mi się podoba, już od jakiegoś czasu dodana do zakładek
Fajne opisy roślinek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Biotopy i aranżacje”