Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Dobrze dobrana obsada ? - 54 l

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

kuba4410, Otosek nie jest dużą rybą i nie pływa opętanie jak danio tylko przywiera do roślin i je skrobie więc w tym zbiorniczku będzie mu bardzo dobrze jeśli będzie w nim sporo roślin.
Pumba, Fakt nie doczytałem że gibiego ma ale myślę że to raczej zwykły glonek tylko przypuszczam że Weronika z paragonu przepisała nazwy rybek a w akwarium pływa zupełnie coś innego:P
Pozdrawiam Darek :)
Pumba
Mecenas
Posty: 1035
Rejestracja: 19 lut 2012, 19:41
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 180x65x60 Malawi
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: Pumba »

Ja bym się i to dobrze zastanowił nad tym gibbicepsem. W wielu zoologicznych jest sprzedawany jako normalny "glonojad" bo wśród małych glojków nie odróżni sie co to za rodzaj. Sam taki bład popelniłem wiele lat temu i trochę żaluje. Teraz chcąc go sprzedac/oddać graniczy z cudem :p
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

Pumba, Nie miałem gibiego ale za to miałem plecostomusa który był bardzo delikatny dla roślin i jako zbrojnik był to bardzo ciekawy okaz do obserwacji ;)
Pozdrawiam Darek :)
Pumba
Mecenas
Posty: 1035
Rejestracja: 19 lut 2012, 19:41
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 180x65x60 Malawi
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: Pumba »

Mi raczej chodzi o to że, ryba dorastająca do takich rozmiarów męczy się w takim akwarium. Trzymam go w 240 litrach i potrafi pokazać pazur :p
tom@ek.pl
Posty: 100
Rejestracja: 31 sty 2014, 10:46
Imię: tomek
Lokalizacja: dębica
Akwarium: 54l
Płeć:
Wiek: 22

Post autor: tom@ek.pl »

połowa ryb do oddania bo masz za dużo oddaj skalary ,danio i zbroinika i dokup neonów
tomek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dobór obsady”