Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Skład do akwarium 54l

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
kosteczka
Posty: 1957
Rejestracja: 09 sty 2013, 22:23
Imię: Kasia
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 200l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kosteczka »

rogatka masz w podłożu, lepiej owiń go o korzeń lub lepiej zaczep o grzałkę, niech sobie pływa, dalej mało mało roślin. I dziwi mnie fakt że dopiero co zrobiłeś restart a już takie glony? Po 1 dniu :podwójnie widzę:
Pozdrawiam - Kaśka
XMasterX
Posty: 266
Rejestracja: 09 gru 2014, 17:17
Imię: Pawel
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: XMasterX »

A czemu nie w podłożu :D szybko rośnie jak na takie światło xd

No przyznam szczerze glony niktowate strasznie szybko mi rosną ale tylko i wyłącznie na korzeniu...własnie zdałem sobie sprawę, że może to być wina mocnego światła padającego z okna ponieważ na razie nie mam rolet ;p

A ja dalej nie wiem jaka ryba to zjada xd


I małe zaskoczenie ponieważ w środku korzenia mam jajka xd niestety nie mam jak zrobić zdjęcie bo sam je ledwo widzę;p wygląda to na taki duży przeźroczysty bąbel a w środku dużo jajeczek ;p wydaje mi się, że jest to sprawka krewetek ( nic innego by tam nie weszlo xd - no chyba, że ślimak :d )
Awatar użytkownika
Inc0
Posty: 1665
Rejestracja: 19 sty 2013, 17:47
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Wiatr wieje
Płeć:

Post autor: Inc0 »

Krewetki nosza jajka pod "odwłokiem" a przynajmniej te które sie rozmnazaja w akwariach, to pewnie jajca slimaka
XMasterX
Posty: 266
Rejestracja: 09 gru 2014, 17:17
Imię: Pawel
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: XMasterX »

Kurczaki...muszę to usunąć :D chociaż słyszałem, że ślimaki chętnie jedzą ramirezki ale nie wiem czy to prawda;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dobór obsady”