Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

dokładanie podłoża

Co na dno akwarium, aby rośliny dobrze rosły? Jakie ozdoby aby wyglądało to naturalnie?

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Pablo 1.6
Posty: 24
Rejestracja: 20 sie 2010, 9:26
Imię: Paweł
Lokalizacja: Gorlice
Akwarium: 112
Płeć:

dokładanie podłoża

Post autor: Pablo 1.6 »

witam, mam taki mały dylemat, poniewaz akwa juz funkcjonuje od jakiegoś czasu ok 1,5 msc zacząłem dosadzac rosliny i teraz mam problem z małą ilością zwirku ( mam na dnie tylko żwir rzeczny gr ok 3 - 6 mm, i teraz moje pytanie czy mogłbym dokupić jakiegoś innego tzn. jakiegos oryg zwirku drobniejszego np z JBL-a i jak tak to jaki???
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

Lepiej nie. Podłoże, które kupisz zmiesza się z tym co masz i nie będzie to ani ciekawie wyglądać ani później nie będziesz mógł ich rozdzielić. Jak już chcesz dosypywać to dosyp tego samego co masz.
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Markiz

Post autor: Markiz »

Akwa masz 112L-załatw sobie pojemniki, zlej wodę i wymień najzwyczajniej podłoże-przy pojemnościach 240 i więcej byłoby ciężko ale 112 L jeszcze jakoś szło upchać jak pamiętam kiedy miałem takowe :)
Pablo 1.6
Posty: 24
Rejestracja: 20 sie 2010, 9:26
Imię: Paweł
Lokalizacja: Gorlice
Akwarium: 112
Płeć:

Post autor: Pablo 1.6 »

a gdybym pomieszał, tzn to stare dał po bokach i z tylu a nowe z przodu

i tak wogole ktore jest dobre?? i dobrze stabilizuje parametry wody?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podłoża i ozdoby”