Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Mrożonki do żyworódek

Nasze doświadczenia z konkretnymi gatunkami ryb, tu również pytamy o obsadę.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alkarn
Posty: 1591
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:24
Imię: Dawid
Lokalizacja: Czudec
Płeć:
Wiek: 34

Mrożonki do żyworódek

Post autor: alkarn »

Mam gupika platkę mieczyka i molinezję, jaką mrożonkę im dawać. Bo mam ochotkę i chyba jeszcze oczlika. Mieczyk platka maja około 1,5 miesiąca, gupik i molinezja miesiąc
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2009, 14:59 przez alkarn, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Normalnie "witki mi opadły" !

Nie "żywo rudek" tylko "żyworódek"

Nie "mam ochotę" tylko "mam ochotkę" bo nie wiadomo czy to Ty chcesz te mrożonki czy Twoje ryby :D

A wracając do pytania - dawaj im coś małego bo chyba jeszcze dość małe te pyszczki mają, drobny oczlik powinien być OK, ochotka długawa bywa i ryby więcej zabawy z nią mieć będą, ale też powinny dać radę.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

A ja bym rekomendował oczlika, daphnie, wodzień, artemie i może czarneg komara jednym słowem szeroką gamę pokarmów...
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
rudolf
Posty: 482
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:37
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Elbląg
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: rudolf »

A po co chcesz podawać żyworódkom mrożonki? Po to żeby wyrosły olbrzymie bezkształtne mutanty? Nadmiar białka wskazany nie jest. Szczególnie dla żyworódek, które umiaru w jedzeniu nie znają. Istnieją specjalnie zbilansowane pokarmy płatkowe dla żyworódek wzbogacane solami mineralnymi np. Tropical Guppy. Ponadto można podawać w celu lepszego wybarwienia D-50, a dla urozmaicenia Spirulinę i suszoną dafnię. Daj się na spokój z tym mrożonkami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryby w akwarium”