Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Ciekawe ryby - Allegro

Nasze doświadczenia z konkretnymi gatunkami ryb, tu również pytamy o obsadę.

Moderator: Administracja

kamil22
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2010, 9:39
Imię: ,,,
Lokalizacja: bjgjgjk
Płeć:

Post autor: kamil22 »

no 500 małe :) Zresztą po tym jak zobaczyłem arowane karmioną żywymi myszami wrzucanymi do wody skutecznie się z niej wyleczyłem. Swoja drogą nie lubię tego węgorza pływającego przy powierzchni :) Powierzchnia dna jest spora (akwarium nie jest bardzo wysokie a za to dłuuugie (robione pod zamówienie...ma mało standardowe wymiary) wiec płaszczki pewnie by się utrzymały ., Swoja drogą jutro sie wybiorę do RCMB gdzie popytam o wszystko co i jak :)
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

a z ciekawości sypnij nam jakimiś szczegółami dot. rozmiarów akwa i ewentualnego osprzętu. I czekamy na inf. jakie ze sklepu przyniesiesz ;)
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

No to mamy scenariusz gotowego filmu z serii "fachowcy". Aż dziw bierze, że takie rzeczy się dzieją/działy.

Co do płaszczek to chyba były w Aquatice po 250, ale głowy nie dam. Pewnie żadna to propozycja, ale w dużym akwarium sam pewnie poszedłbym w kierunku pyszczaków.

P.S. No i oferty na allegro już nie ma. Pewnie było jak wspomniano - pomieszane zdjęcia.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

przeszedlem od hodowli gupików po paletki (niestety i one poniosły śmierć , gdy akwarium wybuchlo rozlewajac sie na caly pokój
500 litr wody na pokój??? sorry musiałem zapytać.
A co co do ciekawostek to ja dalej swoje.Właściciel sklepu zoologicznego w Sędziszowie jest z Rzeszowa.Co dwa , trzy tygodnie jeździ do Łodzi na giełdę akwarystyczną.Może udało by się z nim dogadać ( może zabrać)??Na pewno byś tam coś znalazł a do tego w cenach producenta.Może warto o tym pomyśleć?
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

fish74 pisze:Na pewno byś tam coś znalazł a do tego w cenach producenta.Może warto o tym pomyśleć?
gdyby pojechał na giełdę to na pewno ale jeżeli na zamówienie to nie ma szans ;)
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Nie no jasne , nikt za friko nie przywiezie ryb ryzykując że np padną po drodze.Zapytać zawsze może co i jak , no i była by okazja kupić jakieś ciekawostki , których tu nikt nie ma.Tak tylko głośno myślę...
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

fish74 pisze:no i była by okazja kupić jakieś ciekawostki , których tu nikt nie ma.Tak tylko głośno myślę...
i tu masz rację, często z tym goście gadam i często słyszę tekst, że kupił by coś ciekawego niespotykanego ale Sędziszów to nie miejsce na nowości tu są klienci tylko na mieczyki molki i gupiki :( i w zupełności się z nim zgadzam, jak czasem słyszę jak komuś szkoda na naprawdę ładną rybkę dać 6-8zł to aż szkoda gadać. Były swego czasu garry flavatry po 20zł za sztukę było ich chyba 20, ile one pływały zanim je sprzedał, a co lepsze jest to bardzo rzadka ryba i teraz już jej nie ma i pewnie długo nie będzie, nawet w Rzeszowskich sklepach jej nie widziałem. Także wyjazd na giełdę w Łodzi był by bardzo wskazany, szkoda, że nie wpuszczają pojedynczych klientów :mrgreen:.

P.S
a może by tak zarejestrować nas forumowiczów jako jakichś hodowców i się skoczy na giełdę :D hehe

Trochę odbiegliśmy od tematu ;)
kamil22, jeżeli w Sędziszowie pojawią się jakieś nowości to będę pisał na forum.
Tylko żywe zioło :D
gekus1
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2010, 9:43
Imię: usunięte
Płeć:

Post autor: gekus1 »

A ja grzecznie powiem : nic Wam do tego co i za ile sprzedaje . Zazdrość ? :roll:
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

gekus1 do czego pijesz z tym postem? Boli Cię, że ktoś nazwał po imieniu ro co robisz? - "zdzierstwo" przecież tak jest, sam masz chyba tego świadomość. Ty masz prawo sobie sprzedawać jak Ci się podoba, my mamy prawo sobie o tym porozmawiać.
Zazdrość ? :roll:
Biorąc pod uwagę ruch na Twoich aukcjach nie ma raczej czego zazdrościć.

A i jeszcze jedno - weź się bardziej przykładaj do opisów aukcji i zdjęć jakie zamieszczasz, samo przejście się po sklepach i sprawdzenie co mają w ofercie nie wystarczy.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

comatose, :brawo: :brawo: :brawo:
i ja dodam coś od Siebie ;)

gekus1, a co mówisz będąc w TESCO gdy zobaczysz, że butelka picia jest droższa o 1zł niż w biedronce ??? Ale tu drogo albo ale ździerstwo itp. więc my tu sobie tak samo mówimy i nie ma się z czym kryć, bo ponad 200% ceny sklepowej to przesada ;) ale każdy robi jak chce
Tylko żywe zioło :D
galaxy
Posty: 41
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:49
Imię: wojciech
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: galaxy »

Jak bedziesz mial plaszczki to pamietaj zeby jakosc wody byla extra i uwazac na preparaty chemiczne ktore sa czesto trujace dla plaszczek

[ Dodano: 2010-07-11, 13:30 ]
Ale z tym morskim to mieliscie farta kranowka + sól extra pomysł kolega chyba poczytał broszurki tetry.
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

gekus1 jeszcze jedno pytanko małe dlaczego założyłeś multikonto na forum?
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Szefcio
Administracja
Posty: 229
Rejestracja: 01 paź 2009, 17:18
Imię: Nobody
Lokalizacja: wirtualny świat
Płeć:

Post autor: Szefcio »

Stwierdzono, że konto gekus1 nie należy do sprzedawcy allegro o tym nicku i prawdopodobnie zostało utworzone w celu "linczu", wywołania kłótni itp. na co się nie zgadzamy. W związku z tym podjęto działania dyscyplinujące.
Konto wspólne dla całej administracji. Administracja najważniejsze decyzje podejmuje wspólnie i prezentuje je poprzez to konto - są to wspólne decyzje więc proszę nie atakować konkretnej osoby.
Kierowanie korespondencji na to konto jest bezcelowe.
Zablokowany

Wróć do „Ryby w akwarium”