Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Ślimaki Anentome Helena - dziwna sprawa

Nasze doświadczenie i obserwacje z różnymi zwierzakami.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Ślimaki Anentome Helena - dziwna sprawa

Post autor: Krystian »

Ostatnio przyuważyłem że Helenki zajadają się pokarmem Hikari Crab Cusine, nie zawsze, tylko wtedy gdy są w pobliżu tych pałeczek. Czy to normalne zachowanie? Bo czytałem o tym ślimaczku i piszą że on je tylko i wyłącznie ślimaki, więc się trochę zaniepokoiłem czy nie przeszedł na wegetarianizm :P . Tak serio, to wcina tylko namoknięte i napęczniałe pałeczki i tylko Crab Cusine.
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Wiesz co ? ja ręki nie dam , ale chyba widziałem jak moje wcinały spirulinę . A widzę też puste muszelki po zatoczkach , więc chyba tak jak my , też sobie urozmaicają dietę.
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

Cześć jestem nowy na tym forum...
Ostatnio dałem rybciom zółtko, i to co niezjadły
spadło na dół, po jakimś czasie przychodzę a tu moja henia wcina żółtko, trochę się
zdziwiłem ale z tego co piszecie to wynika że one lubią sobiu urozmaicać diete :lol:
rudolf
Posty: 482
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:37
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Elbląg
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: rudolf »

Ten ślimak pomimo, że niby jest drapieżnikiem, jak każdy inny ślimak zadowoli się czymkolwiek. Jak będzie miał za dużo pokarmu gotowego, to w ogóle odechce mu się polowań i będzie miał gdzieś inne ślimaki. Zalecam za bardzo nie dokarmiać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skorupiaki, mięczaki i inne zwierzaki”