Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Neocardina Sakura z ciemnymi pasami pigmenu

Nasze doświadczenie i obserwacje z różnymi zwierzakami.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Zarim
Posty: 8
Rejestracja: 21 lip 2015, 22:51
Imię: Piotr
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 400l - LT, 50l, 20l
Płeć:

Neocardina Sakura z ciemnymi pasami pigmenu

Post autor: Zarim »

Takie pytanie. Mam sakury i w stadzie pojawiają się samiczki naprawdę intensywnie czerwone jednak mają ciemne punkty najczęściej przy łączeniach pancerzyka. takie niemal czarne paseczki. Chów wsobny, stado ma ponad rok (ok 80 szt. zaczynały od ok.20 sporo padło na wakacjach :( ). Dopiero na zimę dojdzie 20 szt z 2-3 innych stad.
Karmione pokarmem diy na bazie marchwi, selera, pokrzywy, liści orzecha i spiruliny, dodatek cyclop, dafnia, liść dębu płatki wybarwiające. Dodatkowo zbutwiałe liście dębu i szyszki olchy by trochę bakterii podjadły.

Drugie pytanie czy można ich barwę wzmocnić samcem schoko by dojść do czegoś w stylu blood merry ? ?

Niestety nie mogę dodać zdjęcia jak na razie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Inc0
Posty: 1665
Rejestracja: 19 sty 2013, 17:47
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Wiatr wieje
Płeć:

Post autor: Inc0 »

Bez fotki i to przyzwoitej nie zaryzykuje jakiegokolwiek gdybania choc mam pewne podejrzenie co jest przyczyna. jesli masz czytej krwi sakury świerzej krwi szukałbym w stadach czytej krwi nie psułbym genów inna odmiana barwna jesli podobaja ci sie blood mary to lepszym wyjsciem było by je kupic zamiast sakur
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skorupiaki, mięczaki i inne zwierzaki”