Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Krewetkarium z Crystalami - co to za krewetka za zdjęciu ?

Nasze doświadczenie i obserwacje z różnymi zwierzakami.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
jawork
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2016, 22:20
Imię: Kamil
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 38

Krewetkarium z Crystalami - co to za krewetka za zdjęciu ?

Post autor: jawork »

Cześć,

mam założone krewetkarium z Crystalami (Hybrydy) i dzisiaj zaobserwowałem taką malutką krewetkę ok 3 mm na mchu - czy to jest mały Crystal ? czy krewetka po wylince ? (mam same Crystale w krewetkarium + 1 Tajwana). Jestem początkujący w tych sprawach więc będę wdzięczny za pomoc :)





pozdrawiam,
Krewetka - nowy link

[ Komentarz dodany przez: Dżoena: 2016-10-03, 21:32 ]
poszło do właściwego działu. Dżoena
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2016, 18:34 przez jawork, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Inc0
Posty: 1665
Rejestracja: 19 sty 2013, 17:47
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Wiatr wieje
Płeć:

Post autor: Inc0 »

krewetka za młoda żeby mówić ze 100% pewnością co to jest ( zwłaszcza ze nie znam pochodzenia twoich " crystali(hybryd)" żeby wyrokować )zapodaj fotkę jak podrośnie nieco powiedzmy za jakieś 2-4tygodnie wtedy już się wybarwi na tyle aby mówić dokładnie co to jest.
jawork
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2016, 22:20
Imię: Kamil
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: jawork »

Dziękuję za odpowiedź. Dziwne dla mnie jest tylko, że jeżeli miałby to być Crystal, że nie jest wybarwiony (tak przynajmniej czytałem, że małe Crystalki, od małego są kolorowe) a także to, że nie widziałem żadnej krewetki noszącej jajeczka, ale może mi umknęło (mam te krewetki od ok 3 tygodni).

Nurtuje mnie jeszcze kwestia wylinki - znalazłem kilka zrzuconych pancerzyków w krewetkarium, zastanawiam się tylko jak się to konkretnie odbywa - czy po zrzuceniu pancerzyka krewetka pływa bez pancerza na golasa ;) ? czy przed zrzuceniem tworzy się jakiś zapasowy pancerzyk, który później się powiększa? no i ile czasu potrzebne jest krewetce na odbudowanie go, żeby wróciła do stanu sprzed zrzucenia?
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Prosimy o wgrywanie forografi na nasz serwer, insze częst z różnych przyczyn zawodzą jak w tym przypadku.
Obrazek
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
jawork
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2016, 22:20
Imię: Kamil
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: jawork »

hmmm, nie widzę możliwości uploadu na serwer, w FAQ też wyczytałem, że "obecnie nie istnieje możliwość przesyłania obrazków bezpośrednio na forum. Musisz więc wstawiać obrazki, które znajdują się na innym, ogólnodostępnym serwerze". Chętnie dowiem się jak wrzucić, bo widzę, że Tobie się udało :)
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Na górze pod banerem masz na zielono zaznaczone "wgrywanie plików" między zakładkami profil i statystyki.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
jawork
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2016, 22:20
Imię: Kamil
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: jawork »

ok, dzięki wielkie już widzę :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skorupiaki, mięczaki i inne zwierzaki”