Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

nastroszone łuski, spuchnięte lub "wysuszone" i zg

Co dolega naszym podopiecznym. Dlaczego się źle czują bądź zdechły.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
mirekkon
Posty: 1270
Rejestracja: 26 wrz 2011, 10:09
Imię: Mirek
Lokalizacja: Przemyśl
Akwarium: www.mirekkon.pl
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: mirekkon »

zulix pisze:Ja rozumiem i nie ma się co spierać w szczegółach
ja się o nic nie spieram - piszę to czego się domyślam, zawsze możecie mi nie wierzyć bo może mi się wydawać

a z drugiej strony to nie zazdroszczę Ci sytuacji w jakiej się znalazłeś :( powodzenia w leczeniu
Wykonam każdy sterownik na zamówienie, akwarystyka, terrarystyka, hydroponika, wiwarium, orchidarium, pieczarkarnia i wiele innych według Waszego pomysłu. Wal śmiało na maila mirekkon@wp.pl
Awatar użytkownika
Sero
Posty: 562
Rejestracja: 17 wrz 2010, 8:57
Imię: Jacek
Lokalizacja: Straszęcin
Akwarium: 550l
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Sero »

Jarek Morenicol Lernex Pro, powinien zadziałać na nicienie, jak masz? Ja nie miałem okazji jeszcze go przetestować. Można stosować w ogólnym, choć pewnie będzie mniej skuteczny. Ślimaki i krewetki pewnie padną.
550 DiscusTank
Pozdrawiam Jacek.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Szkoda mi było ryby więc skróciłem jej męki. Zrobiłem wydzierke roślin do podłoża aby usunąć trupy. Teraz zobaczymy jak to będzie. Od wczoraj nic nie zdechło a lanie wody z kranu pewnie dla ryb nie jest zbyt przyjemne.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Choroby i zgony w akwarium ”