Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Powstanie nowego działu

Powstanie nowego działu

Tutaj piszemy o wszystkim co nie pasuje do poniższych działów, a jest związane z akwarystyką morską. Jest to również dział dla początkujących.

Moderator: Administracja

ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: ToryBcia »

Pomysł bardzo ciekawy i fajnie wykonany. Skoro mamy takich zdolniachów od soli to korzystajmy i niech swoją wiedzę nam podarują ;)

Jedyne co mnie zawsze drażni to... długa główna strona i jej przewijanie. Im dłuższa tym gorzej. Ja lubię mieć wszystko na jednej stronie. No ale coś za coś
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

ToryBcia, u mnie wszystkie działy są zwinięte- przewijania jest mniej. Aczkolwiek rzadko tam zaglądam, ponieważ korzystam z opcji: nieprzeczytane posty :P
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Poprawiłem nieco dział akwarystyki morskiej zgodnie z tym, co zasugerował kol. gieniorek. Teraz jest chyba lepiej.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Proponuję połączyć 3 działy akwarystyki słodkowodnej w 1 - nie będzie dysonansu wobec morszczyzny (i będzie krócej). No i wyodrębniłbym galerię morską od słodkiej dzieląc ewentualnie na 2 poddziały "akwaria" i "obsada".
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
gieniorek
Posty: 1794
Rejestracja: 22 paź 2009, 11:45
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: gieniorek »

Jarek bardzo dobry pomysł
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

zulix pisze:No i wyodrębniłbym galerię morską od słodkiej dzieląc ewentualnie na 2 poddziały "akwaria" i "obsada".
Ja bym to zrobił inaczej. Wydzielił bym galerię do odrębnej kategorii. Tak, że była by kategoria akwarystyka słodkowodna, akwarystyka morska, galeria itd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział ogólny - akwarystyka morska”