Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

pytania i chęci

Tutaj piszemy o wszystkim co nie pasuje do poniższych działów, a jest związane z akwarystyką morską. Jest to również dział dla początkujących.

Moderator: Administracja

montyphyton
Posty: 34
Rejestracja: 22 lut 2014, 19:43
Imię: oskar
Lokalizacja: Działdowo
Akwarium: 25 crystale
Płeć:
Wiek: 26

Post autor: montyphyton »

Dzięki już wiem po części co i jak ,ale jak z kasa będzie to nie wiem ... Akwarium 80x30x25 oświetlenie 2x24. 10000k ,będzie falownik mam upatrzona żywą skalę z działającego akwarium i filtr kupie kaskadowy z odpieniaczem
dopiero się uczę ;)
Awatar użytkownika
HIPIS
Posty: 50
Rejestracja: 25 wrz 2013, 20:16
Imię: krzyho
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: HIPIS »

no i tak trzymaj kilka miękasów na początek (clavularia,xenia itd.) chętnie ci zapodam jak będziesz w Rzeszowie
tel.728730619 pozdrawiam ;)

[ Dodano: 2014-05-06, 09:38 ]
Jeszcze dodam że najlepsze bakterie moim zdaniem to STABILITY pojemniczek 100ml koszt 20,- sól reef crystal kosztuje podobnie do instant ocean ale drobniejsza i dużo lepiej się rozpuszcza.Warto też zaopatrzeć się w zestaw aquarium system reef tonic 2 butelki po 500ml pierwsza reguluje poziom ph i kh druga zawiera pierwiastki śladowe ca,mg i inne koszt 38,- fajna sprawa ;)
solniczka 70L większe w planach
Awatar użytkownika
APAP75
Posty: 125
Rejestracja: 01 cze 2013, 10:38
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30l
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: APAP75 »

HIPIS pisze:no i tak trzymaj kilka miękasów na początek (clavularia,xenia itd.) chętnie ci zapodam jak będziesz w Rzeszowie
Tylko, że to Działdowo to tak trochę daleko, tak między Warszawą a Gdańskiem...
Awatar użytkownika
HIPIS
Posty: 50
Rejestracja: 25 wrz 2013, 20:16
Imię: krzyho
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: HIPIS »

no to co..!!! ;) po korale za free ludzie po całej polszy jeżdzą :D
solniczka 70L większe w planach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział ogólny - akwarystyka morska”