Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Gupiki do morszczaka czyli próba przestawienia rybek

Tu piszemy jeśli chcemy uzyskać porady w sprawie np. identyfikacji, rozmnażania, planowania obsady, karmienia, itp...

Moderator: Administracja

Zenonzlasu

Post autor: Zenonzlasu »

Ale tak całkiem niezgodne z ich naturą to nie jest - np. molinezje spotyka się wokół ujść rzek do morza/oceanu, czy w zaroślach mangrowcowych, gdzie zasolenie jest "pełnomorskie". Nie jest to ich główny habitat, niemniej radzą sobie w nim bez kłopotu.
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

He he- właśnie o tym dzisiaj z Patrykiem rozmawiałam :D
Awatar użytkownika
Artur___
Posty: 3564
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:16
Imię: Artur
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Artur___ »

To teraz niech kazdy kto krytykowal napisze czy zrobil cos glupiego majac 15-16 lat. :P ;)
tu nie chodzi o wiek, bo ja głupoty do dnia dzisiejszego robię :P , a raczej o doświadczenie i wiedzę.
Patryk do nowicjuszy nie należy ;)
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

Pośmiałem się z tej aukcji ale nie myślałem że ktoś coś takiego na forum u nas będzie próbował :P
Patryk można ci to wybaczyć dlatego że próbowałeś zrobić to z gupika, bo tak jak wcześniej pisaliście zasolenie im nie przeszkadza a nawet pomaga byle nie za duże :P
Molinezje żółte były by do tego eksperymentu o wiele lepsze ;) Pewne jest że pięknego życia i tak by nie miały w morszczaku chodź lubią wodę zasoloną o znacznie podniesionej temperaturze ;)
Tylko żywe zioło :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryby i bezkręgowce morskie”