Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Wynajmę killera na aptasie ;)

Tu piszemy jeśli chcemy uzyskać porady w sprawie np. identyfikacji, rozmnażania, planowania obsady, karmienia, itp...

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Eqilibrum
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2010, 9:28
Imię: Eqilibrum
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: solniczka - 360l+40l
Płeć:
Wiek: 49

Wynajmę killera na aptasie ;)

Post autor: Eqilibrum »

Witam,

Przez ponad pół roku był spokój a teraz aptasia po prostu wyłazi zewsząd :( Wstrzykiwanie wsząttku czy kwasku nie pomaga na większą skalę. Krewetka była, ale niestety przedawkowałem jod i poległa (podobno jod przyspiesza wylinienie). Za jej zycia nie zauważyłem, żeby aptazji ubywało.
Chętnie wynajme jakiegoś killera np. Acreichthys tomentosus, który zrobi porządek.
Nie chcialbym kupowac, poniewaz mam sporo miekkich a ponoc lubi skupać.

A może ktoś z Was ma krewetki na zbyciu albo jakiś inny pomysł?

Pozdr.
Eqilibrum
Zenonzlasu

Post autor: Zenonzlasu »

Możesz śmiało brzydala kupować. Nie skubie miękkich. Swojego nie pożyczę, bo mi sie córka zapłacze :).
Chyba że kupisz, i gdy się okaże że twój jednak podgryza, to się ukradkiem wymienimy :)

Wrzątek, kwasek cytrynowy, i inne zdają się psu na budę. Rozdyźdane kawałki aiptazji rozpływają się wszędzie, i po dwóch tygodniach z jednej aiptazji masz dziesiątki nowych - te zarazy potrafią odtworzyć się z jednej komórki.
Eqilibrum
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2010, 9:28
Imię: Eqilibrum
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: solniczka - 360l+40l
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: Eqilibrum »

Dzieki za dobre chęci. Kupiłem i robi porządek jak trzeba :)
Eqilibrum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryby i bezkręgowce morskie”