Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Krewetki "wunderwaffe"

Lysmana Wunermanni

Tu piszemy jeśli chcemy uzyskać porady w sprawie np. identyfikacji, rozmnażania, planowania obsady, karmienia, itp...

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Krewetki "wunderwaffe"

Post autor: k0k0z »

Heja

Kupilem 2 sztuki Lysmaty Wundermanni, zakupione w sobote, dzo dzis ani widu ani slychy, po jakim czasie u was zaczely wylazic ze skaly?

Czekam az zaczna pedzlowac skale z apitasii ale narazie nie zauwazam co by ubywalo.
Obrazek
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Moja Wurdemanii do tej pory najczęściej pojawia się nocą lub przy karmieniu. W innych porach to jej nie widać.

U mnie aiptasie zaczęła pochłaniać gdzieś w drugim tygodniu(podejrzewam,że wcześniej, ale wcześniej jadła tam, gdzie jej nie było widać)

Niestety może się tak zdarzyć, że w ogóle nie będzie jeść...
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
Awatar użytkownika
urquel
Posty: 293
Rejestracja: 05 mar 2010, 17:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: urquel »

U mnie Wurdemanii też jest rzadko widoczna. Co prawda przy karmieniu potrafi podejść pod same paluchy i skubać prosto z ręki, ale poza tym to jest niewidoczna. Aiptasie wyczyszczone praktycznie do zera, przynajmniej ja żadnych nie wyparzyłem.
Łukaszu na Aiptasie się napatrz bo jak się twoje potworki rozbestwia to pochłoną wszystko
póki co to 30 literków solanki i kilo skałki
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

No ja dziś znalazłem wylinkę sztuk 1 i na tygodniu zaobserwowałem krewetkę miedzy skałami. Nie udało mi się za to zaobserwować 2 naraz wiec zastanawiam się czy obie wyżyły :/
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryby i bezkręgowce morskie”