Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Aqua Reef Meter - ktos uzywa?

Tutaj zadajemy pytania odnoście opinii oraz wyboru sprzętu do akwarium morskiego. W tym dziale możemy też umieszczać recenzje stosowanego przez nas sprzętu.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Aqua Reef Meter - ktos uzywa?

Post autor: k0k0z »

Czy ktos uzywa Aqua Reef Meter od nas w rzowie?

http://www.sq9gl.com/ARM30/arm30.htm

Napewno zamowie 2 sztuki razem ze znajomym bo jest to zdecydowanie dobra finansowo inwestycja ale zastanawia mnie czy ktos sie moze wypowiedziec w temacie ew. wad produktu?

Opisy pozytywne tez mile widziane :)
Obrazek
Gekon
Posty: 878
Rejestracja: 07 lis 2009, 15:41
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów/Zalesie
Akwarium: wiele :)
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: Gekon »

No sprzecik z tego co slyszalem doskonale sie sprawdza ale inwestycja cenowa niestety spora bo tutaj od tego goscia mozna kupic sam komputerek do tego sochodzi koszt sond do pomiarów i płynów kalibrujacych a za to wszystko to juz wydatek ok 1 tys niemniej sprzecik bardzo fajny.
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

Z tego co czytalem to np Profilux kosztuje ok 2-3 razy wiecej a tez trzeba interfejsy kupowac, i to sporo drozsze niz koszt samej elektrody :/

Jasne ze wolalbym Profiluxa ale koszt zlozenia calego kompa wyszedlby ponad 3000zl o.0
Obrazek
Gekon
Posty: 878
Rejestracja: 07 lis 2009, 15:41
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów/Zalesie
Akwarium: wiele :)
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: Gekon »

Ja tez bym wolał wziasc to zamiast profiluxa ale tak jak starałem sie w swoim poscie uswiadomic ze cale koszta to nie tylko koszta komputerka :) Z tego co wiem to gosc ma tez jakies zestawy ktore sie samemu sklada podobniez wychodzi taniej ale trzeba sie juz na tym niestety co nieco znac :)Jakbyscie zamawiali dajcie znac bo moze przy 3 sztukach bedzie taniej :)
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

Spoko, narazie kumpel sprzet sklada, jak sie zdecydujemy to dopiero za ok miesiac raczej nie wczesniej :P

Bedziemy pytac o Discount :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt w akwarium morskim”