Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Pomożecie? Akwaryści, akwaryście.

Opisujemy tutaj nasze osiągnięcia dotyczące popularyzowania akwarystyki w społeczeństwie. Zamieszczone są tu dyskusje i sprawozdania z akcji popularyzowania akwarystyki w szkołach i innych placówkach o charakterze społecznościowym.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 50

Pomożecie? Akwaryści, akwaryście.

Post autor: duch amazonski »

Kolega z Wawarium potrzebuje pomocy.

"Cześć, jakoś tak się nieszczęśliwie porobiło, że osoba, która zawsze jako jedna z pierwszych (jak nie pierwsza) z werwą i ochoczo pomagała innym w różnych problemach sama teraz potrzebuje pomocy. Z pewnością nie wszyscy użytkownicy forum znają @loopfx'a osobiście, ale pewnie znaczna większość "klikała" z nim na forum (jak nie tym to przed restartem). Napomknę, że Loop miał też spory wkład w rozwój forum od jego początku m.in. uczestnicząc w kilku wystawach na których byliśmy, czy organizując grill party u siebie w ogrodzie.

Myślę, że teraz jest czas, żeby pomóc chłopakowi, aby mógł funkcjonować w miarę normalnie. Jeśli ktoś chciałby pomóc, albo chociaż zgłębić temat to zapraszam na zbiórkę dla Loopfx'a (link poniżej). Oczywiście jeśli ktoś nie jest w stanie pomóc materialnie to pewnie zawsze przyda się rozpowszechnienie zbiórki na jakichś FB czy innych mediach. Wszystkim wspierającym serdecznie dziękuję za pomoc."

https://zrzutka.pl/kcwhkp

Małe, pospolite ruszenie było na Nałęczowskich dniach akwarystyki. Fotorelacja z wydarzenia w linku na forum.
Prawdziwy mężczyzna płacze tylko wtedy, gdy szampon szczypie w oczka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze akcje społecznościowe”