Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Akcja hospicjum

Opisujemy tutaj nasze osiągnięcia dotyczące popularyzowania akwarystyki w społeczeństwie. Zamieszczone są tu dyskusje i sprawozdania z akcji popularyzowania akwarystyki w szkołach i innych placówkach o charakterze społecznościowym.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
sepher
Mecenas
Posty: 489
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:44
Imię: Sepher
Lokalizacja: Sepher jest kobietą !
Płeć:

Post autor: sepher »

Rozumiem że będziesz oczekiwał wesołego komunikatu typu "Szszszeszeciąg osblbalalala z Wrocławia szszszesz do szszszszsze będzie miał planowe opóźnienie 385 min. Opóźnienie może ulec zwiększeniu szszszszsz pdróżnych"
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

sepher, będzie dobrze i planowo, wszak żywy towar jedzie pod spec nadzorem.

Kochani, Na zimowe wieczory, by bardziej komfortowo czuł się Mateusz przy swoim akwarium potrzebny jest mu nowy koc. Może ktoś ma nowy koc i zechce przekazać Mateuszowi.

Pozdrawiam
P.S. Dziękuję kolegom JAro! i Zenonzlasu za zdeklarowane kwoty sponsorujące akwarium dla Mateusza.
W wyniku pertraktacji jakie przeprowadzałem z darczyńcami – ustaliłem też listę niezbędnego sprzętu okołoakwariowego, który wolno mi zakupić, jednak pod jednym warunkiem „żadnych oznaczeń sprzętu literkami ADA, bo mogą do zasłonek nie pasować” ;) .
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

zdzislaw, kwestia kocyka zostaje w moich rękach, postaram się na jutro wszystko załatwić :)
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

Martuniu, jeśli jest w Twoich łapkach - to już z góry dziękuję za koc w imieniu Mateusza.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2011-12-02, 21:15 ]
"DZIĘKUJEMY BARDZO – DOBRY CZŁOWIEKU . rodzina Mateusza bardzo się ucieszy. Pozdrawiamy"

Otrzymałem tę wiadomość z Hospicjum (hospicjum18@wp.pl) - dzielę się nią z Wami, bo Wam się należy.
Awatar użytkownika
sepher
Mecenas
Posty: 489
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:44
Imię: Sepher
Lokalizacja: Sepher jest kobietą !
Płeć:

Post autor: sepher »

Paczka spakowana, przybył wydział transportowy pleco (czytaj kolega Victus)
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

sepher, dziękuję - teraz wszystko w mocy kolei. Wyjdę na powitanie pociągu zgodnie z rozkładem jazdy (wiem, w ostatnim wagonie)
A i przyjm wiedzę, że jutro nie będę tylko sam jeden u Mateusza :D
Mam też już w swoich łapach i koc i dwie paki chusteczek higienicznych.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sepher
Mecenas
Posty: 489
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:44
Imię: Sepher
Lokalizacja: Sepher jest kobietą !
Płeć:

Post autor: sepher »

Nie w ostatnim, przedostatnim (przed warsem). Oczywiście z przyzwyczajenia poleciałem na przód i za chwilę radośnie galopowałem w drugą stronę. A że nie będę Cię zmuszał do joggingu tak więc informację Ci podałem ;) Ale w zamian za to dane mi było pobajerzyć z b@ndziork@, (ten przecinek na końcu to dlatego że nie mam @ z kreską ;))
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

A ja wróciłem właśnie z Novej - trochę gratis wyniosłem, a trochę zostało sfinansowane.
Teraz już tylko pociągu wyglądam. Martunia zaś jeszcze nie kończy pracy i próbuje znaleźć coś jeszcze, a to u siebie - albo u kolegów forumowiczów :D . No!
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

Jesteśmy już po wizycie u Mateusza i jego babci,co prawda Mateusz nie mógł obserwować naszych zmagań,po bezsenej nocy odpoczywał ,jednakże mamy nadzieję że po przebudzeniu widok zbiorniczka wywołał choćby cień uśmiechu na jego twarzy. Korzystając z okazji chciałam bardzo podziękować za pomoc , prezenty,masę przejawów dobroci przedewszystkim Zdzisławowi który konsekwentnie ( pomimo niewielkiej ilości wolnego czasu ) dążył do zrealizowania owego przedsięwzięcia, Sepherowi-dusza człowiek, firmom Aquael,Iguana,Makro,Robertowi,Mirkowi..... Zdzisław dopisz proszę kogo pominęłam :)
Zawitaliśmy w Tarnobrzegu w okolicach godziny 10 i oto jaki jest efekt tej wizyty :)
pierwszy efekt, jeszcze bez rybci
Obrazek
maluszki tuż po wpuszczeniu
Obrazek
oraz efekt końcowy
Obrazek
Obrazek
oraz brygada podforaków wraz z dzielną babcią Mateusza :)
Obrazek

Zarchiwizowano zdjęcie/a na serwerze forum - zulix
Ostatnio zmieniony 21 paź 2015, 18:01 przez b@ndziork@, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
sepher
Mecenas
Posty: 489
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:44
Imię: Sepher
Lokalizacja: Sepher jest kobietą !
Płeć:

Post autor: sepher »

b@ndziork@, zdzislaw, Przyjemnością jest dla mnie współpraca z wami. Cieszę się że reszta Podforaczków też nie pozostała bierna :) Dawać następne do realizacji ;)
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

b@ndziork@ pisze:Zdzisław dopisz proszę kogo pominęłam
Dziękujemy kolegom Zenonzlasu i zulix. Krzysiu i JAro dziękuję, bo bez Waszego wsparcia akwarium byłoby uboższe.
Od siebie dopowiem tylko - warto było.
sepher pisze: Dawać następne do realizacji

Myślę, że potrafimy - w Fundacji też chyba wierzą w nasze możliwości.

Z wyrazami szacunku
Awatar użytkownika
pilarz617
Posty: 2884
Rejestracja: 29 gru 2009, 18:19
Imię: Patryk
Lokalizacja: Dąbrowa
Akwarium: 70l, NEW TANK- 85%
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: pilarz617 »

Aż nie mogę się napatrzyć na taki baniaczek ;)

Robota jaką wykonaliście jest nie do pomyślenia
GRATULACJE!!!
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

Działacie w zastraszającym tempie :D Wielkie gratulacje dla wszystkich zaangażowanych.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

Zadzwoniła do mnie pani Agnieszka (pielęgniarka) z informacją, że Mateusz już „odrobił" dzisiejsze nocne zaległości i cieszy się ze swojego akwarium. Babcia i jego rodzina raz jeszcze wszystkim bardzo, bardzo dziękują.
justfilied233 pisze:Działacie w zastraszającym tempie

Sam przecież dobrze wiesz, ze czasem lepiej tak, niż wcale :D

Pozdrawiam
P.S. Miałem już tego nie pisać, ale niech będzie: Babcia oceniła też naszą skromną ekipę - profesjonaliści! i kazała pani Agnieszce to też przekazać. A ja dodam tylko od siebie, że nawet nie wie, że jest nas dużo więcej i z jeszcze większymi umiejętnościami, niż nasza dzisiejsza grupka, którą poznała.
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

zdzislaw pisze: Mateusz już „odrobił" dzisiejsze nocne zaległości i cieszy się ze swojego akwarium
ale fajnie to czytać, szkoda że tego nie widzieliśmy :mrgreen:
Pozdrawiam
Marta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze akcje społecznościowe”