Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

AKWARIUM W SZKOLE PODSTAWOEJ NR 2 W LUBACZOWIE ODPALONE

Opisujemy tutaj nasze osiągnięcia dotyczące popularyzowania akwarystyki w społeczeństwie. Zamieszczone są tu dyskusje i sprawozdania z akcji popularyzowania akwarystyki w szkołach i innych placówkach o charakterze społecznościowym.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Dla tych co mają Fejsa, podziękowanie od szkoły + fotorelacja.
https://www.facebook.com/sp2lubaczow/po ... 8684955142
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Warto pomyśleć o jakimś przykryciu. Tęczanki dobrze skaczą
Awatar użytkownika
renio36
Posty: 314
Rejestracja: 24 sty 2012, 12:25
Imię: Darek
Lokalizacja: Lubaczów
Płeć:
Wiek: 53

Post autor: renio36 »

Z tego co zauważyłem to tylko przy karmieniu
Awatar użytkownika
renio36
Posty: 314
Rejestracja: 24 sty 2012, 12:25
Imię: Darek
Lokalizacja: Lubaczów
Płeć:
Wiek: 53

Post autor: renio36 »

Poraz kolejny Dziękuję koledze Arkowi Arreczeq za nawozy które otrzymałem dla szkoły.
Oto one
Pierwsze zdjęcie przedstawia po 1 zestawie lecz były 2 identyczne zestawy, tylko jeden zestaw jest już rozrobiony :mrgreen:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Cris
Posty: 739
Rejestracja: 31 lip 2010, 12:28
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Mirocin
Akwarium: 720 +25+10
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Cris »

Darek ja będę w delegacji dopiero w przyszłym tygodniu- jak nie masz jak to mogę te ryby odebrać w piątek 20.03.Daj cynk bo ja na 100% raczej będę w Tychach. W tym tygodniu jestem w domu bo szefostwo skasowało mi tydzień dele:)
Pozdrawiam Krzysiek
---------------------------------
http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=7999- tak było kidyś
http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=19883- a tak jest obecnie
Awatar użytkownika
Karola
Mecenas
Posty: 252
Rejestracja: 03 maja 2012, 6:21
Imię: Karolina
Lokalizacja: Niechobrz
Akwarium: 112
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Karola »

Jak się skończyła historia z obsadą? Termin odbioru ryb dawno minął:
renio36 pisze: załatwiłem termin odbioru prawdopodobnie 1 marca
A tu aktualizacji nie ma. Nie ukrywam, że bardzo kibicuję wszelkim akcjom, pod jakimi podpisuje się forum- jednak jeżeli się coś otrzymało od sponsora- powinna być o tym nie dość, że informacja to i podziękowania. Chyba nie chcielibyśmy, aby przez pryzmat takich niedociągnięć, stracić dobrych relacji ze sponsorem...
Boże! Spraw, żeby się chciało tak, jak mi się nie chce!
Awatar użytkownika
Kast56
Mecenas
Posty: 33
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:11
Imię: Michał
Lokalizacja: Lubaczów
Akwarium: 400+67+40+21+19
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Kast56 »

Karola nie wiem o co Ci chodzi z tym "otrzymało od sponsora- powinna być o tym nie dość, że informacja to i podziękowania" z tego co wiem to wszyscy dostali podziękowania. Pominęliśmy kogoś według Ciebie? Aktualizacje będą tylko kwestia czasu. Ze sponsorami mamy dobry kontakt z tego co wiem, troszkę dziwne ze osoba która nie brała w niczym udziału mówi o relacjach między sponsorami. Z moich informacji Renio36 odebrał około 50szt neona. Wiem że jest grono osób czekających na nowe zdjęcia i informację ale naprawdę jest to kwestia braku czasu. Jutro postaram się podjechać do szkoły i zrobić fotki jak zarosło akwa i pokażę
moje 400L
Awatar użytkownika
Karola
Mecenas
Posty: 252
Rejestracja: 03 maja 2012, 6:21
Imię: Karolina
Lokalizacja: Niechobrz
Akwarium: 112
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Karola »

dziwne ze osoba która nie brała w niczym udziału
Osoba, która zrzuca się na akcje forum, m.in. na zakupy rzeczy, które były przekazane na akcję raczej nie należy do osób, które w niczym nie biorą udziału. Na pewno nie ma zakazu być zaciekawioną.
Co do wiedzy to raczej nie jest to wiedza pozakulisowa i jest w różnych miejscach forum:
Cris pisze:ja będę w delegacji dopiero w przyszłym tygodniu- jak nie masz jak to mogę te ryby odebrać w piątek 20.03
Z uwagi, że Zoo Pati podarowało forum ryby do akwarium w szkole w Lubaczowie...
Kast56 pisze:Z moich informacji Renio36 odebrał około 50szt neona
Ja po prostu byłam ciekawa co z tymi rybami... Brakło mi chociażby 1 zdania typu: "Do akwarium trafiło 50 sztuk neona otrzymanego od firmy jakiejś tam". Na to nie trzeba dużo czasu - mniej niż chociażby napisanie postu mnie krytykującego.


Wydaje mi się, że jeśli sponsor coś daruje to zwykle oczekuje pełnej informacji na ten temat czyli aby go publicznie pochwalić. Tu tego mi zabrakło. Może wysyłaliście podziękowania listowne - tego nie wiem - ale uważam, że i publicznie takowe powinny być. Stąd pisałam o relacjach ze sponsorami.

_________________
Boże! Spraw, żeby się chciało tak, jak mi się nie chce!
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Kast56 pisze:Karola nie wiem o co Ci chodzi...
Nie ma się co denerwować tym, że ktoś chce się czegoś dowiedzieć, szczególnie, że jako forum mamy tam też swój udział i chcielibyśmy wiedzieć co się dzieje. Wy oczywiście macie wkład największy i za to wam wszelka chwała i nikt Wam tego nie odbierze.
Karola pisze:Brakło mi chociażby 1 zdania typu: "Do akwarium trafiło 50 sztuk neona otrzymanego od firmy jakiejś tam".
To może ja napiszę również w tym miejscu, że to prawda, że:
Zoo Pati podarowało forum ryby do akwarium w szkole w Lubaczowie...
Był to Neon Czerwony, który osobiście odebrałem od ZooPati w marcu i przekazałem koledze renio36. Serdecznie dziękuję w imieniu forum za darowiznę.
Pewnie przy następnej aktualizacji zobaczymy ryby w akwarium :) ale oczywiście nie możemy wymagać pewnych rzeczy natychmiast. Myślę, że...
Kast56 pisze:Aktualizacje będą tylko kwestia czasu.
Przy okazji, przypomina mi się też, że Dżoena przekazała na spotkaniu marcowym wszystkie korzenie, które były w gestii forum (m.in. wszystkie korzenie od kol. Amy022) na ten cel.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Kast56
Mecenas
Posty: 33
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:11
Imię: Michał
Lokalizacja: Lubaczów
Akwarium: 400+67+40+21+19
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Kast56 »

Długo oczekiwane zdjęcia. Troszkę posprzątaliśmy, woda podmieniona, szybki umyte .....

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
moje 400L
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

No i tablica informacyjna o tęczankach jest :)
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Kast56
Mecenas
Posty: 33
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:11
Imię: Michał
Lokalizacja: Lubaczów
Akwarium: 400+67+40+21+19
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Kast56 »

Chciałem jeszcze Przeprosić za kalendarz a mianowicie za 2 nie prawidłowe daty. Przepraszamy ;) Tak, tablica jest inicjatywą dzieciaków i nauczycieli. Bardzo mnie to zadowoliło. :P
moje 400L
Awatar użytkownika
pawprz
Posty: 2006
Rejestracja: 24 mar 2015, 9:40
Imię: Paweł
Lokalizacja: Mielec/Wola Mielecka
Akwarium: 112L, 20L, 20L
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: pawprz »

Bardzo ładnie jak chyca bzika jak my to rybek w zoologach braknie :D
Awatar użytkownika
przemotbg-p1
Posty: 619
Rejestracja: 09 mar 2014, 10:44
Imię: Przemek
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: przemotbg-p1 »

Bardzo ładne to akwarium. Brawo panowie :brawo: :brawo: :brawo:
Pozdrawiam Przemek
Awatar użytkownika
kosteczka
Posty: 1957
Rejestracja: 09 sty 2013, 22:23
Imię: Kasia
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 200l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kosteczka »

akwarium pierwsza klasa - sama bym chciała takie mieć ;)
Pozdrawiam - Kaśka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze akcje społecznościowe”