Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Akwaria w Zamku w Łańcucie

Opisujemy tutaj nasze osiągnięcia dotyczące popularyzowania akwarystyki w społeczeństwie. Zamieszczone są tu dyskusje i sprawozdania z akcji popularyzowania akwarystyki w szkołach i innych placówkach o charakterze społecznościowym.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Nie zaszkodzi. Przy okazji jakie masz podstawowe parametry dla tych krewetek (kH, gH, pH)?
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
kasztan
Administracja
Posty: 1596
Rejestracja: 28 gru 2012, 14:36
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 480 l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kasztan »

A pewnie że ulać, Dzięki :)
Awatar użytkownika
Inc0
Posty: 1665
Rejestracja: 19 sty 2013, 17:47
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Wiatr wieje
Płeć:

Post autor: Inc0 »

yyy.....zabiłeś mi gwozdzia .. bo leje odapad z ro i nie mierze ph/gh/kh jedynie przewodnośc kontroluje ma on okolo 400us w baniaku robi sie około 500us parametry kiedys tam mierzone : ph około 7,2-7,6 gh okolo 8 kh około 4 przy tych krewetkach parametry nie graja tak duzej roli jak przy crystalach czy sulawesi dodatkowo beda młode wiec sie łatwo przestawia na lokalny "kranik" byle był nie chlorowany ( profilaktycznie jakis uzdatniacz mozna zaplikować)
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Inc0gnit0 pisze:przy tych krewetkach parametry nie graja tak duzej roli
Wiem, wiem tylko jeśli byłaby duża różnica to lepiej by je było dłużej aklimatyzować do nowej wody.
Dzięki :)
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Boggi przekazał informację, że przyjął za darmo rośliny od kolegi oto3 na akcję Łańcut.
Dziękujemy mecenasowi działań społecznych.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Podziękowania kolegom:
keisaj za roślinki i korzenie.
andrzejbk za roślinki.
bartekcholma555 za mikroroślinki :) (twoje różne bucki i mszaki itp. przydadzą się na pewno do kreweciarni).
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze akcje społecznościowe”