Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Akwaria w Zamku w Łańcucie

Opisujemy tutaj nasze osiągnięcia dotyczące popularyzowania akwarystyki w społeczeństwie. Zamieszczone są tu dyskusje i sprawozdania z akcji popularyzowania akwarystyki w szkołach i innych placówkach o charakterze społecznościowym.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
amy
Posty: 703
Rejestracja: 26 lut 2012, 20:54
Imię: Anna
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 240 Malawi 70 Ogólny
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: amy »

Ja również podtrzymuję swoje deklaracje oczywiście o ile stan zdrowia mi na to pozwoli
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

Ja też dam radę pomóc i pewnie z kolegą będe dłubał akwarium artystyczne.
Obrazek
Awatar użytkownika
kasztan
Administracja
Posty: 1596
Rejestracja: 28 gru 2012, 14:36
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 480 l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kasztan »

Planuję pojechać po jakąś drobnicę do Majstra w niedzielę, dziś już byłem na małym rekonesansie pogadałem z kierownikiem stoiska i się umówiłem , że wybierzemy coś, oni spakują to w pudło a obsługa Zamku na drugi dzień odbierze.
Z kierownikiem w Zamku gadałem o tym i poprostu mam dać mu znać dzień przed zakupami, żeby kierowcę sobie zaklepał.
Postaram się jak najszybciej zrobić listę zakupów, bo muszę dać znać osobie u której zamawiamy, żeby wiedział na co ma fakturę wystawić. I to czego nie kupimy u niego, postaramyy się nabyć w Majstrze.
Uprzedzając pytania dlaczego majster- to będziemy kupować rzeczy niekoniecznie tylko zoologiczne typu timery, podkłady, tła itp. i tam uda nam się jak najwięcej tych pierdołek kupić.
Jak ktoś może ze mną pojechać to zapraszam, godzina do dogadania ale raczej przed 12. Co kilka głów to nie jedna ;)
Awatar użytkownika
cyklista
Mecenas
Posty: 2101
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l i inne
Płeć:
Wiek: 51

Post autor: cyklista »

Ja dalej deklaruję oddanie kilku (nastu?) salousi z mojego akwarium.
Awatar użytkownika
kasztan
Administracja
Posty: 1596
Rejestracja: 28 gru 2012, 14:36
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 480 l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kasztan »

cyklista, super jakoś wcześniej mi to umknęło :P
To chłopaki od skalnego akwarium się zastanowią ile będzie potrzeba :)
Pumba
Mecenas
Posty: 1035
Rejestracja: 19 lut 2012, 19:41
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 180x65x60 Malawi
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: Pumba »

8-10 młodych sztuk. Później selekcja
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Kurcze nie wiem w którym temacie ale deklarowałem swą pomoc w akcji.
Sporo teraz mam na głowie i się gubię.
Mam tę roślinę co na pierwszym planie oraz anubiasy miniaturowe oraz normalne :)
Po prostu to co na fotce, prawdopodobnie będę we czwartek w Rzeszowie, więc mógłbym przekazać :)Obrazek
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Chętnie przechowam a weźmiesz też sobie kalendarz.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Znalazłbym jeszcze korzeń mahoniowy pewnie może też kilka kamieni :)
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

No tak, jutro mnie nie będzie w Rzeszowie ale na 16.01 na pewno przywiozę bezpośrednio do Łańcuta :)
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

To i lepiej. Możliwości przechowywania nie są nieograniczone.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Akcja "akwaria w Zamku w Łańcucie" 16.01.2015 więc prosiłbym tych co mają jakieś rośliny, chcą przekazać nieodpłatnie na akcję społeczną a jeszcze się nie objawili....

Potrzebujemy głównie najprostszych roślin, tych wytrzymujących bardziej ekstremalne warunki świetlne, bez CO2, nawożenia itd. nadal prosimy o:
- kryptokoryny różne
- mniejsze żabienice
- anubiasy
- bolbolitis
- mikrozoria
- różne mchy (tych będziemy potrzebować sporo bo będą podstawą w niektórych akwariach).
- banalne ale niebrzydkie łodygowce (sessiflora zwykle ładna nie jest :P).

Oczywiście prosiłbym potraktować to jako wizytówkę naszego forum w Łańcucie więc rośliny w fatalnym stanie (zdychające, dziurawe, poskręcane, totalnie oglonione) raczej się ne przydadzą.

Po rośliny mogę podjechać wieczorkiem w jakiś dzień (np. środa czy piątek) kilka dni przed akcją na terenie Rzeszowa (a może nawet bliższych okolic).

Oczywiście można przekazywać wszystko inne co się może przydać. W razie nie użycia postąpimy zgodnie z wolą ofiarodawcy (oddamy bądź zlicytujemy na funkcjonowanie forum).
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
przemotbg-p1
Posty: 619
Rejestracja: 09 mar 2014, 10:44
Imię: Przemek
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: przemotbg-p1 »

Będę jechał na trasie Tarnobrzeg- Kolbuszowa-Rzeszów-Łańcut ewentualnie Tarnobrzeg-Mielec-Kolbuszowa-Rzeszów-Łańcut jakby ktoś coś chciał przekazać to proszę o kontakt podjadę i zabiorę.
Pozdrawiam Przemek
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Będąc dzisiaj na giełdzie dostałem kilka sztuk roślinek od kol. duda. Dziękuję. Coś się da z nich wycisnąć :)

Zakupiłem kilka krypci na akcję, ale nadal za mało.

Jeśli ktoś może przekazać za "dziękuję" nie olbrzymie kryptokoryny, żabienice, sagitarie (strzałkę wodną), anubiasy, bolbolitis itp. to będziemy zobowiązani.
W piątek po południu mogę pojeździć po Rzeszowie i pozbierać...
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez zulix, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Inc0
Posty: 1665
Rejestracja: 19 sty 2013, 17:47
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Wiatr wieje
Płeć:

Post autor: Inc0 »

Przy okazji krewetek troche ziela z krewetkariów tez dołoze.... banke dojrzałej wody z kreweciarni redek na dobry i szybki start ulać?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze akcje społecznościowe”