Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Kamienie do Iwagumi?

Wszystko co potraficie zrobić sami, aby odciążyć budżet. Pomysły, rysunki, fotorelacje...

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
szymek123q
Posty: 58
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:54
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Kamienie do Iwagumi?

Post autor: szymek123q »

Znalazłem nawet fajne (moim zdaniem) kamyki na polu, gdybym ich użył zaoszczędziłbym sporo kasy, ale chcę też wyglądały ładnie więc postanowiłem wrzucić ich fotki żebyście sami ocenili (szczerze) jeśli słabo wypadną :dobani: to kupie lawe lub jakies kamole z ADA.
Oto zdjęcie
Oczywiście jak coś to pomoczę je z 1+ tydzień i spr. czy nie zmieniają parametrów wody...

Usunięto martwe linki do obrazów - SDD
Ostatnio zmieniony 16 paź 2015, 10:06 przez szymek123q, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Niezłe. Wygotuj i do baniaka. Nie trzeba sprawdzać. Nie rozpuszczają się.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Myślę, że będą dobrze wyglądać. Tyko brakuje jednego wyraźnie większego od pozostałych. Ale zobaczymy co wyjdzie ;)
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Napisze tak:
Kamienie są ok. Jeśli chcesz im nadać jeszcze jakiegoś wyglądu bardziej pod kamienie ADA to mam dla Ciebie propozycje: weź sobie szlifierkę kontową to załóż sobie tarczę do kamienia i ponacinaj ten kamień. Zrób jakieś wcinki, wystnij jakieś kawałki i wyjdzie sensownie. Kiedyś ktoś tak zrobił z kamieniami i inni myśleli, że to kamole ADAowskie :D
Także jak chcesz. Jeśli nie to przynajmniej rozbij jeden, dwa na mniejsze :)
Pozdrawiam
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam ”