Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Budowa sumpa

Wszystko co potraficie zrobić sami, aby odciążyć budżet. Pomysły, rysunki, fotorelacje...

Moderator: Administracja

adams2121
Posty: 262
Rejestracja: 28 sie 2015, 12:17
Imię: Tomasz
Lokalizacja: white stok
Płeć:

Post autor: adams2121 »

Z guano ryb - wrażliwe koty są na nie , organy sobie z nimi nie radzą a więc zaczynają się w
w organizmie odkładać . Co prowadzi do osowialosci zwierząt i powolnej śmierci futrzaka
tak stwierdził weterynarz - nie moje to koty były ,właściciele kotów o tym pisali .

Kamica nerkowa , zatrucie toksynami , a wspólny mianownik - pita woda ze szkła .
nie jednego. A u kilku z różnych szkieł
TMK
Posty: 28
Rejestracja: 29 gru 2011, 19:47
Imię: Tomasz
Lokalizacja: dolnośląskie
Płeć:

Post autor: TMK »

Dobrze, że koty tego nie czytały... Kamica to kamienie różnego pochodzenia, wrocławska woda do tego wystarczy. Starszy kot 6lat pije z akwarium, do tego dziennie dwie miski filtrowanej wody. Są zdrowe, ja 3lata temu urodziłem 4 kamienie chociaż z akwarium nie piłem... acha i mam stałą podmianę wody w zbiornikach.
Awatar użytkownika
Greek
Posty: 1071
Rejestracja: 24 kwie 2015, 15:35
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków
Akwarium: 450-112-56-25-13
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: Greek »

A możecie napisać co jest główną przyczyną tej kamicy? No offence, tylko ciekawość (bo nie wiedziałem, że mineralizacja ma na to wpływ).
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę." ~ Antoine de Rivarol

Gatunki ryb do kiepskiej kranówy
TMK
Posty: 28
Rejestracja: 29 gru 2011, 19:47
Imię: Tomasz
Lokalizacja: dolnośląskie
Płeć:

Post autor: TMK »

U ludzi od predyspozycji po dietę w tym wodę, sprawdź w Google. Ja miałem awarię przez 4dni, ketonal nie pomagał. W końcu wypiłem z litr wody i poszedłem biegać. Gdzieś po zaliczeniu 10-12km wróciłem i wyszły wszystkie, lekarz trochę patrzył jak na... ważne że zeszły bez zabiegu. Teraz jeszcze więcej pije i więcej biegam, to się wytrzęsą na bieżąco ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam ”