Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rymanów]Zielona strefa

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Patikim00
Posty: 78
Rejestracja: 25 lip 2011, 19:18
Imię: Patryk
Lokalizacja: Rymanów
Płeć:

[Rymanów]Zielona strefa

Post autor: Patikim00 »

Sklep dosyć trudno znaleźć ale jest na rynku więc zawsze można popytać :)
Raczej średni wybór akwarystyczny ale nie najgorszy nawet fajne zestawy szkła
Obsługa z właścicielem włącznie trochę wie ale niewiele.Sklep zadbany można dostać w miarę zadbane rośliny 5-7zł mały worek 10zł duży worek.Można również dostać korzenie ja swój zakupiłem za 12 zł (zdjęcia korzonka w dziale akwaria ogólne temat '' 17,5 moje pierwsze nieśmiertelne)Oprócz tego kilka akwariów z rybami raczej mały wybór ryb.Są tam jeszcze stare czapki wojskowe części mundurów w cenach się nie orientuję.
Ogólnie sklep zadbany nie śmierdzi ;P
W skali od 1-10 dałbym 6
Ps Będę tam zamawiał krewetki ( być może ślimaki) więc napisze jeszcze parę słów o sklepie zobaczymy czy będą dobre czy złe.

Poprawiono literówkę - Dżoena
Ostatnio zmieniony 01 sie 2011, 10:38 przez Patikim00, łącznie zmieniany 2 razy.
Patikim00
Posty: 78
Rejestracja: 25 lip 2011, 19:18
Imię: Patryk
Lokalizacja: Rymanów
Płeć:

Post autor: Patikim00 »

Aktualizacja ślimaki małe ampularie 3 zł stuka , krewetki w lecie 3,50 w zimie 1,50 , Bojownik 7 zł. Możliwość zamówienia roślin oraz ryb.
Akwarium 17,5l zmiany zmiany zmiany na krewetkarium
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”