Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Sklep zoo w Rzeszowie

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

kubrak
Posty: 52
Rejestracja: 07 sie 2011, 11:18
Imię: Kuba
Lokalizacja: Sanok
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: kubrak »

nie no to wiadomo;D zresztą potem by były problemy;p.
A możecie mi powiedzieć jak dobrze rozpoznac samca ramirezy od samicy przy małym osobniku.
Bo na internecie pisze o wydłużanych płetwach lecz gdy znajde młode osobniki to raczej tego nie spostrzegne.
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

kubrak pisze:A możecie mi powiedzieć jak dobrze rozpoznac samca ramirezy od samicy przy małym osobniku.
Pan w sklepie na pewno sobie poradzi ;)
kubrak
Posty: 52
Rejestracja: 07 sie 2011, 11:18
Imię: Kuba
Lokalizacja: Sanok
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: kubrak »

Aha to ok bo wiecie w niektórych sklepach wybierają niby samca i samiczke a tak naprawde to maja to gdzies co łapią, ale jeśli mówisz że w iguanie nova są specjalisci to dobrze;D
kubrak
Posty: 52
Rejestracja: 07 sie 2011, 11:18
Imię: Kuba
Lokalizacja: Sanok
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: kubrak »

wyjazd do Rzeszowa jednak przełożony dopiero na nastepny tydzień z pewnego powodu;/ ale może przez ten tydzień będzie jakaś nowa dostawa;D
kubrak
Posty: 52
Rejestracja: 07 sie 2011, 11:18
Imię: Kuba
Lokalizacja: Sanok
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: kubrak »

Byłem dzisiaj w Iguanie nova i bardzo mile mnie ten sklep zaskoczył.
Bardzo miła obsługa piękne rybcie i duży wybór.
Tylko jak możecie to powiedzcie mi ile maksymalnie neonów inessa zmieści się do akwa 85l z parką ramirezek 5 otoskami 5 kiryskami??
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

kubrak, załóż osobny temat, bo tutaj raczej nikt nie zajrzy, aby odpowiedzieć. Tytuł tematu czego innego dotyczy...
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

No ja zajrzałem, bo to nieczytany post :P ale fakt faktem temat o iguanie jest gdzie indziej i można by posta przesunąć.
jaciek
Posty: 243
Rejestracja: 25 kwie 2011, 10:29
Imię: Jacek
Lokalizacja: Nisko
Akwarium: 3300l, 2700l, 1400l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: jaciek »

witam, czy ktorys z rzeszowskich sklepow ma obecnie w swojej ofercie węzoglowy (channa), pawiookie lub wielopletwce? z checia bym sie jutro wybral na zakupy, ale szkoda na darmo jechac. z gory dzieki za odp. pozdrawiam:)
Zenonzlasu

Post autor: Zenonzlasu »

Pielęgnice pawiookie są w sklepie Iguana w galerii Nova przy ulicy Rejtana, tylko nie pamiętam, czy zwykłe, czy Oskar - ale to sobie zadzwoń - tel 17 852 75 12 - dziś do 20, jutro do 16.
O ile pamiętam, to powinny też być w byłym ResGal-u na ul. Paderewskiego - teraz to się nazywa PNOS.

Chann nie widziałem chyba nigdy w żadnym ze sklepów, a przynajmniej nie w ciągu ostatnich trzydziestu lat :)
dr_ed
Posty: 10
Rejestracja: 12 gru 2009, 17:38
Imię: Marcin
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: dr_ed »

Widzialem ostatnio Channy w sklepie kolo dawnego RCMB.
jaciek
Posty: 243
Rejestracja: 25 kwie 2011, 10:29
Imię: Jacek
Lokalizacja: Nisko
Akwarium: 3300l, 2700l, 1400l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: jaciek »

dzieki:)
jaciek
Posty: 243
Rejestracja: 25 kwie 2011, 10:29
Imię: Jacek
Lokalizacja: Nisko
Akwarium: 3300l, 2700l, 1400l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: jaciek »

Witam, w ktorym z rzeszowskich sklepow jest najwiekszy wybor pyszczakow? Z checia wybralbym sie jutro tylko nie wiem gdzie najlepiej zsgladnac w poszukiwaniu tych rybek. Z gory dziekuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Zawsze na Słocinie mieli dosyć dużo- PNOS Ożarów Mazowiecki, dawny ResGal. Byłam tam w sobotę- na pewno są, ale nie znam się na odmianach, więc nie podam szczegółów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”