Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Nika Zoo Milenium Hall

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alkarn
Posty: 1591
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:24
Imię: Dawid
Lokalizacja: Czudec
Płeć:
Wiek: 34

[Rzeszów] Nika Zoo Milenium Hall

Post autor: alkarn »

Nowo otwartym Centrum Kulturalno - Handlowym Milenium Hall

Po wczorajszym oględzinach sklepu taki sam asortyment co w Nowym Świecie.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2012, 22:12 przez alkarn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
OKO
Posty: 2180
Rejestracja: 04 sty 2011, 22:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: mam
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: OKO »

alkarn pisze: taki sam asortyment co w Nowym Świecie.
Czyli bez fajerwerek?? Było jakieś zdjęcia szpiegowsko-przechwytujące zrobić :D
Łoren
Posty: 2110
Rejestracja: 16 lis 2009, 14:24
Imię: Robert
Lokalizacja: Rzeszów -Krasne
Akwarium: 50L 500l start
Płeć:
Wiek: 54
Kontakt:

Post autor: Łoren »

W " Nowym Świecie" jest nieporównywalnie większy wybór i dużo większy sklep - dla mnie jak na początek w Millenium wrażenie co najmniej marne , żeby nie powiedzieć qupa - troszkę żabienic emersów w miarę cenowo ok (większość stoi zapakowana w folii w suchym akwarium - pewnie jutro już padną) Danio malabarskie , tęczowe i jakieś tam jeszcze po 0,99 zł i tyle- cała reszta porażka.
Łoren akwarystyka to choroba postępująca:)
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

Robert mnie uprzedził,bo chciałam napisać o roślinkach w suchych akwa .....ale kto bogatemu zabroni? ;) W ofercie ładne korzenie japońskie, cena wg mojego widzimisie nieco za wysoka. Generalnie sklep nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia może pozatym.....że mają w sprzedaży karmę dla psów Acana, fajnie że sklepy wchodzą w nieco droższe ale jakościowo dobre marki a nie tylko popularesy których wszędzie pełno.
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
Pyszczak
Posty: 1407
Rejestracja: 15 lut 2010, 7:47
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30l ; 40l
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pyszczak »

Wczoraj byłem w Milenium Hall tak z ciekawości pooglądać budynek i wstąpiłem do tego Nika Zoo i tak jak wyżej powiem szczerze, że sklep nie zrobił na mnie żadnego wrażenia tak jak i sklep w Nowym Świecie ... :P



Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Byłąm dzisiaj i powiem tak: załoga niedouczona, zielona. Sklep- o dziwo funkcjonuje mimo fatalnego wystroju jak na takie centrum. Ale myślę, że z czasem dojdą do łądu i składu- w końcu to niemała inwestycja.
Moje wrażenia:
Bojki w kubeczkach chore, niektóre martwe.
Inne ryby ( gurami na ten przykład ) pływały przy dnie i nie wyglądały zdrowo...
Ogólny bałagan na sklepie...
Jak na takie centrum sklep powinien być lepiej urządzony i wyposażony. Za wyjątkiem kilku promocji, jak to kolega napisał:
Łoren pisze:porażka.
Wystawa od witryny nawet ładna, ale ... tylko z drapakami dla kotów :P
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

Łoj, po tych Waszych postach to mnie się już nie chce iść zwiedzać tego całego Millenium Hall :P A motywatorem to był sklep zoo ;)
Pozdrawiam Darek :)
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Darek pisze:zwiedzać
No tak ... wyszło szydło z worka! Toż to zwiedzić i ocenić na WŁASNE oczy zawsze można! A nuż się mylimy? :P
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

Dżoena pisze:No tak ... wyszło szydło z worka! Toż to zwiedzić i ocenić na WŁASNE oczy zawsze można! A nuż się mylimy? :P
Bardzo ciekawi mnie wykończenie wnętrza objektu ale tak jak pisałem sklep zoo mnie ciągnął ;)
Pozdrawiam Darek :)
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

Czasem mi się wydaje ze ta siec w Rzeszowie ma stwarzać "amazing" tak jak i apple. Czyli przeciętna jakość w wysokiej cenie dla ludzi którzy maja za dużo kasy.
Obrazek
Awatar użytkownika
MST
Posty: 1725
Rejestracja: 12 maja 2010, 20:19
Imię: Bartosz
Lokalizacja: zewsząd
Akwarium: chwilowo brak
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: MST »

Byłem, zobaczyłem (przy okazji stoisko Asi zobaczyłem) i czym prędzej wyszedłem ze sklepu. :/
Może trafiłem na "zły dzień" sprzedawczyń i niefortunną sytuację, jak starszy mężczyzna miał nieco większą wiedzę niż wszystkie trzy sprzedawczynie i wynikła z tego mała awantura (rozpoczęta przez jedną z nich) jak pani dość emocjonalnie zareagowała na pytanie klienta o to, czy któraś z nich w ogóle jest w stanie mu fachowo doradzić.

Osobiście wszedłem, oglądnąłem to co mnie interesuje, czyli część akwarystyczną (co zajęło mi dosłownie 1,5 minuty) i stwierdzam, że póki co to nie mam po co tam zaglądać, bo ani wyboru specjalnego, ani atrakcyjnych cen nie zauważyłem w odróżnieniu od niemiłej i niewykwalifikowanej obsługi. :/
jaciek
Posty: 243
Rejestracja: 25 kwie 2011, 10:29
Imię: Jacek
Lokalizacja: Nisko
Akwarium: 3300l, 2700l, 1400l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: jaciek »

Witam, sa tam moze jakies rybska z malawi?
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Wg mnie nika koniecznie chce nadrobić ilością, zalać Rzeszów swoimi sklepami i w tedy ludzie z lenistwa będą chodzić częściej do nich, bo jest ich dużo niestety to w parze z jakością nie idzie.
Tylko żywe zioło :D
hard8888
Posty: 120
Rejestracja: 29 sie 2011, 15:11
Imię: Krystian
Lokalizacja: Stlowa Wola
Akwarium: krewetkrarium 30l
Płeć:
Wiek: 25

Post autor: hard8888 »

justfilied233, ma rację.Raczej do czego najbliżej tam się chodzi.Tak samo jest z np.Tesco, są sławniejsze np. od Biedronki, ale jakościowo i cenowo wcale nie lepsze...Chodź więcej rzeczy tam jest.
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

jaciek pisze:sa tam moze jakies rybska z malawi?

nie zauważyłam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”