Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Nika Zoo Milenium Hall

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Doszły mnie słuchy, że w przyszłym tygodniu mają mieć coś ciekawego z morszczyzny :D Rurówki i jakieś rybki :)
Awatar użytkownika
cyklista
Mecenas
Posty: 2101
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l i inne
Płeć:
Wiek: 51

Post autor: cyklista »

W poniedziałek czy piątek?
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Piotrze- jakbym dokładny dzień znała, to bym napisała. Dam znać jak będę coś konkretniejszego wiedziała
Awatar użytkownika
dashboor
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2012, 22:03
Imię: Miroław
Lokalizacja: Dynów
Akwarium: 240 + 54m + 25 + 8
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: dashboor »

chyba się wybiorę jutro zobaczyć czy coś "morskiego" jest, przy okazji zwrócić uwagę , że jak ktoś prosi o zamówienie czegoś i ktoś obiecuje telefon na następny dzień z informacją to wypada zadzwonić i powiedzieć nawet ze tego nie będzie . Niestety chcąc być na rynku trzeba dbać o każdego klienta , konkurencją nie śpi :)
Awatar użytkownika
dashboor
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2012, 22:03
Imię: Miroław
Lokalizacja: Dynów
Akwarium: 240 + 54m + 25 + 8
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: dashboor »

byłem i mnie więcej wygląda to tak że są 2 szczepki zoanthusa ( nie rozłożone), coś co już było wcześniej nie znam nazwy. ukwiał lub szorstnik (który też już był i był ) z ryb to jakieś takie były to 3 błazenki, 2 mandaryny, 2 babki( tak się chyba zwie ta ryba) , zółta ryba podobna kształtem do babki (coś jak te z okinawe małe ryby ale gatunku nie znam dokładnie), jakaś taka pomarańczowa(nie wiem jaki gatunek), i jeszcze ja się nie mylę "fire fish" . tak z grubsza patrzyłem bo byłem tylko po pokarm .
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Dostałam cynk :)
Na stanie już są:
Bispira guinensis- rurówka
Sabellastarte -rurówka
Lysmata debelius
Stenopus hispidus
Calcinus sp.mix
Synchiropus picturatus
Pterapogon kauderni
Pseudanthias tuka
Macropharygodon ornatus
Awatar użytkownika
AlberT
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2013, 13:04
Imię: Albert
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: AlberT »

Pracuję w MIllenium, także zaglądam czasem, ale ogólnie nie lubię tego sklepu, po prostu jes wiele innych, o wiele lepszych. Obsługa masakra, za pierwszym razem stałem przy baniakach i co chwila zerkałem w stronę Pań czy któraś mnie zapyta o pomoc (zboczenie zawodowe z handlu). Niestety, po ok 1 minutach wyszedłem, ponieważ nikt nie zwrócił na mnie uwagi, a Pani zajęła się rozmową z jakaś klientką na temat kotów (czasem mi się wydaje ze w tym sklepie rybki sa bo sa, natomiast dla sprzedawców było by lepiej jakby ich tam nie bylo, tylko inne zwierzaczki)
Awatar użytkownika
kosteczka
Posty: 1957
Rejestracja: 09 sty 2013, 22:23
Imię: Kasia
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 200l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kosteczka »

a ja wole jak do mnie nikt nie podchodzi, jak coś chcę to podchodzę do Pani i proszę to co chcę. A ja też nie raz przychodzę tam - i nie raz zdarzyło mi się porozmawiać z obsługą nie koniecznie kupując coś, ale jeśli na sklepie ktoś coś potrzebował to nie było problemu z obsługa. Wydaję mi się że to kwestia gustu.
PS. A tak w ogóle to gdzie pracujesz? Bywam często w Millenium to chętnie Cie przyczaję :roll:
Pozdrawiam - Kaśka
Awatar użytkownika
AlberT
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2013, 13:04
Imię: Albert
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: AlberT »

MediaExpert, dział RTV, jak potrzeba coś ze sprzętu to zapraszam ale uprzedzam że ja podchodze od razu do klienta :D

W sumie to w tym sklepie najbardziej rozwesela mnie ta Pani co tak duzo mówi, jak kiedyś wszedłem zapytać o glosię to Pani powiedziała że nie mają ale mają Anubiasa Nana, u niej znacznie lepiej sie sprawdzil na trawnik i nie powienienem miec zadnych problemow z jego uprawa po czym bez pytania poleciala do akwa i zaczela pytac czy wystarczy mi jedna sadzonka i juz malo co nie pakowala :D
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

AlberT pisze: ale uprzedzam że ja podchodze od razu do klienta :D
brrr. Ja wręcz uciekam od nachalnych sprzedawców. Kiedyś właśnie w ME w MH uciekałem od handlowców i wyglądało to pewnie przezabawnie dla osób postronnych :P
Wolę gdy mogę sobie w spokoju coś obejrzeć a jak mam wątpliwości to zapytać. Nie lubię "robienia mi wody z mózgu" zanim jeszcze zacznę mieć jakiekolwiek zdanie na jakiś temat. Może i tak gdzieniegdzie szkolą, aby nie dawać czasu klientowi pomyśleć to przez to zmusi się go do nieprzemyślanych zakupów dobrych dla sklepu - ja takiej skuteczności sprzedawcy się przeciwstawiam. Według mnie powinien on być pomocą w zakupie dla klienta a nie dla sieci, która coś "chce opchnąć".
Zawsze więc mówię nachalnym, że jak będę potrzebować pomocy to się o nią zwrócę.
AlberT pisze:Niestety, po ok 1 minutach wyszedłem, ponieważ nikt nie zwrócił na mnie uwagi
Kocham takie sklepy (pomijając kwestię o którym sklepie jest mowa).

dlatego święte słowa:
kosteczka pisze:Wydaję mi się że to kwestia gustu.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
AlberT
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2013, 13:04
Imię: Albert
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: AlberT »

Powiem Ci szczerze, że akurat jestem takim typem sprzedawcy, który naprawdę lubi dobrze doradzić bo nie raz zdarzyło mi się że ktos się odplacał przyprowadzając znajomych czy rodzinę. Zdarza się też często że sa błędy w druku czy ludzie mają błędne przekonania (plazma żre dużo prądu...) i później np przechodzę obok parki którzy nie potrzebują dorady a rozmawiają między sobą o tym jak to niedobrze kupić np plazmę :) Dlatego staram się pomagać jak umiem.

Są oczywiście gusta i guściki, ja również nie lubię jak jestem naskakiwany, dlatego w pracy zawsze się wycofuję po odmowie udzielenia pomocy, ale zawsze jestem niedaleko w razie jakiś pytań. Najorzej jest wtedy gdy faktycznie potrzebujesz porady a sprzedawca udaje ze jest mega zajety i cie unika albo ada sobie w najlepsze z innmi i ma cie w du... szy ;p

Niestety, albo stety ale sklepy obecnie bardzo stawiaja na obsluge i np u nas mamy obowiązek podejscia do klienta co większości badzo sie podoba że ktoś chce im pomóc ;)

Ale to temat o laptopie, także moja popozycja jest wciąż aktualna, i prosze pamietac - ja moge doradzic ale to ty kupujesz i ty decydujesz czy to zrobisz :)

[ Dodano: 2013-07-01, 18:03 ]
Boże, o jakim laptopie, o rybkach :) Juz chyba kwestia przepracowania ;p
Awatar użytkownika
Fatty
Posty: 825
Rejestracja: 08 sty 2012, 14:07
Imię: Lidiu
Lokalizacja: Kolbusia
Akwarium: cztyrdziści pinć!
Płeć:

Post autor: Fatty »

zulix pisze: AlberT napisał/a:
ale uprzedzam że ja podchodze od razu do klienta

brrr. Ja wręcz uciekam od nachalnych sprzedawców.
ja też nie lubię jak ktoś mnie od razu "łaps" :P - sama jestem sprzedawcą i też tego nie stosuję(u nas nie ma wymogów aby podchodzić). Mowę ciała obserwuję, jak widzę wzrok błędny, to wtedy lecę ;)

Są ludzie jak zulixy i fatysie co lubią sami sobie asortyment pozwiedzać i jak coś będą potrzebować to obsługę znajdą, a są i tacy jak pewna blond wysoka Pani co mnie od czasu do czasu nawiedza i zamiast "Dzień dobry" już wchodząc przez bramki grzmi: "Dlaczego nikt do mnie nie podchodzi?? Co to w ogóle za sklep?? co to za obsługa??" :P
Łączę w sobie 2 najlepsze cechy.
Gust nastolatki i budżet osoby dorosłej.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

jestem takim typem sprzedawcy, który naprawdę lubi dobrze doradzić
Nie podważam kompetencji ani twoich ani wielu dobrych innych sprzedawców bo często korzystam i uważam nawet, że sprzedawca powinien być na tyle opłacany, aby czuł przyszłość w firmie i rozwijał zainteresowanie sprzedawanym towarem i poprzez swoją fachowość ściągał klientów. Najwięcej zła robią sklepy, które zatrudniają rocznie po kilka zestawów pracowników bo jest ich nadmiar na rynku...

Tutaj mówię tylko o podejściu "na wejściu". Dobry sprzedawca jest jak psycholog. Wie, który klient jest typem samotnika, kto jest zagubiony, kto dokonał wyboru przed wejściem do sklepu a komu należy powiedzieć wszystko...
AlberT pisze:Ale to temat o laptopie...
Chyba jednak nie... :(
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
AlberT
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2013, 13:04
Imię: Albert
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: AlberT »

zulix pisze: Tutaj mówię tylko o podejściu "na wejściu". Dobry sprzedawca jest jak psycholog. Wie, który klient jest typem samotnika, kto jest zagubiony, kto dokonał wyboru przed wejściem do sklepu a komu należy powiedzieć wszystko...
Zgadzam się w 10000%, po 5 latach w handlu na wejściu widać czy ktoś chce coś kupić czy nie :) Akurat tu odwoływałem się do obsługi w Nika Zoo bo myślę że akurat tak się wpatrywałem w sprzedawców i tak czekałem że bylo po mnie widać że chcę coś kupić i naprawdę chciałem ale zboczenie zawodowe jakoś nie daje mi samemu podejść do sprzedawcy tylko wole poczekac a to ze sie nie doczekalem to wyszedlem :P

Akurat napisałem o laptopie bo myslalem o innym temacie, przepraszam :)
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

Ja też nie lubię jak sprzedawca atakuje mnie pomimo że jeszcze się dobrze nie rozglądnąłem po sklepie :P Ale jak wchodzę do sklepu to wiem co już mam kupić i wcześniej starałem się jak najwięcej niezbędnych informacji o tym produkcie przeczytać czy też zapoznać się z opiniami innych ;)
Pozdrawiam Darek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”