Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Sklep na Woli Mieleckiej kierunek Szczucin

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
madmario2
Posty: 209
Rejestracja: 08 lis 2010, 9:36
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 54L rośnie do 162L
Płeć:
Wiek: 46

Sklep na Woli Mieleckiej kierunek Szczucin

Post autor: madmario2 »

Tydzień temu jechałem do Krakowa i po drodze w Woli Mieleckiej po prawej stronie napotkałem ładną reklamę z dużą Paletką informującą o sklepie akwarystycznym. Dziś się tam wybrałem skuszony ładną reklamą i można powiedzieć że to by było na tyle...
Sklep mieści się w garażu domu, na wejściu do pomieszczenia odczuwamy niesamowity smród szamba, jeśli jesteśmy na tyle wytrwali i przetrwamy go to w środku nie znajdziemy nic wyszukanego, kilka żabienic, moczarki itp. podstawy. Ryby też pospolicie pospolite. Reklama kusi i nic poza tym, muszą jeszcze popracować aby miało to ręce i nogi i było w stanie przyciągnąć kogoś z Mielca i przekonać że warto przejechać kilka kilometrów.
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Kilkakrotnie przejeżdżałem koło tego punktu i też mnie trochę zaintrygował...Dobrze że nie miałem czasu zaglądnąć , pewnie niewiele straciłem. :P
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”