Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Zoo-Centrum - C.H. Europa

w piwnicach

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MST
Posty: 1725
Rejestracja: 12 maja 2010, 20:19
Imię: Bartosz
Lokalizacja: zewsząd
Akwarium: chwilowo brak
Płeć:
Wiek: 36

[Rzeszów] Zoo-Centrum - C.H. Europa

Post autor: MST »

Tak sobie wspomniałem, iż przechodząc ostatnio w C.H. Europa w "podziemiach" - tam gdzie "biedronka" zauważyłem, że jest tam otwarty sklep Zoo-Centrum. W prawdzie nie miałem czasu, żeby zaglądnąć do środka, ale rzucając wzrokiem w przelocie chciałem opisać mniej więcej co ujrzałem - może ktoś opisze lepiej co i w jakich cenach i stanie można tam nabyć. :)

W pierwszym momencie w oczy rzuca się fakt, że lokal jest wielkości średniego pokoju (coś koło 4m/6m ? ). Następnie widać ściankę z kilkunastoma akwariami i w sumie nie wiele raczej w nich było rybek - za to wyglądały na czyste i zadbane (niestety roślin tam nie dostrzegłem - może jakieś są, tylko nie przyglądałem się zbytnio). Kolejna rzecz to jakieś klatki, karmy dla psa/kota itp., ale uderzył mnie brak jakichkolwiek regałów ze sprzętem akwarystycznym.

Fajnie, jakby jeszcze tylko ktoś o tym sklepie wiedział i napisał coś więcej. Sklep co prawda sam się nie kwapi, by się reklamować i pewnie gdyby nie zakupy na stoisku obok to bym nigdy się nie dowiedział, że tam coś takiego jest. :P
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Tam w podziemiach Europy sklep był jak dla mnie odzawsze, jest to teraz chyba już czwarta odsłona tego sklepu, była co prawda przerwa kilku letnie kiedy to sklepu nie było wcale ale obecny istnieje już dość długo
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

Swego czasu był to chyba największy sklep w Rzeszowie i bardzo przyzwoicie wyposażony.
Obrazek
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

Fakt pozostaje taki,że może nie znajdziemy tam wyszukanych rybek ( choć myślę że pod zamówienie znalazły by się i te mniej spotykane) to są one zdrowe,zadbane,mają czyściutko, znajdziemy tam też małe gryzonie,pokarmy,nawozy i uśmiech sprzedawcy :)
Pozdrawiam
Marta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”