Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[LESKO] "Glonojad"

ul.Unii Brzeskiej 22a

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Zablokowany
Markiz

[LESKO] "Glonojad"

Post autor: Markiz »

Gdzieś między położeniem starych dwóch sklepów zoologicznych wyrósł w budynku poGeSowskiego sklepu na przedpolu dojazdu do rynku od strony Ustrzyk Dolnych.
Minus że banner jest słabo widoczny-oczywiście szukający go zauważy bo wymiar ma w granicach 1,5mx1m.
Sklepik nowy-jak rozmawiałem z właścicielem po tułaczce wrócił i 4 miesiące już prowadzi ten biznes.
Widać że wszystko w powijakach i asortyment do uzupełnienia ale wiadomo sklep to tez obsługa-Sebastian (jeżeli nie pokićkałem imienia :P za co w razie czego serdecznie przepraszam ) w sumie ma asortyment typu "shwartz - mydło i powidło" branży zoologicznej, no ale z samej akwarystyki by na pewno nie wyżył.
Podoba mi się iż posiada linię aquaart w przystępnej cenie gdzie wcześniej z okolic Bieszczad po te nawozy należało się fatygować do Rzeszowa.
Kolega widać prorozwojowy, otwarty na propozycje i nowe źródła zaopatrzenia-niestety jak osoba już 2 lata przebywająca na obczyźnie nie wiele mogłem doradzić-za to zaprosiłem na naszą stronę i myślę że niedługo się ujawni.
Jeśli chcecie poczuć klimat :starych zoologów" gdzie sprzedawca przyjmie żyjątka które klienci mają w nadmiarze (tak-działalność przytułkowa też w akcji jak wyłapałem) i mile pogawędzi nie namawiając "kup pan cegłówkę za stówkę" to naprawdę polecam.
slonikdendi
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2012, 18:49
Imię: xxx
Lokalizacja: xxx
Płeć:

Post autor: slonikdendi »

Wam ludziom zawsze nie dogodzi. Tak się składa,że zaopatruje się w tym sklepie i wszytko jest okej. Sprzedawca miły a co do asortymentu to jest okej. Zawsze idzie się dogadać a nie narzekać.
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

slonikdendi pisze:Wam ludziom zawsze nie dogodzi. Tak się składa,że zaopatruje się w tym sklepie i wszytko jest okej. Sprzedawca miły a co do asortymentu to jest okej. Zawsze idzie się dogadać a nie narzekać.
Nie znam sklepu, bo nie jestem z Leska ale tak sobie myślę o co chodzi w tej twojej wypowiedzi bo ani ni jak mi ona pasuje do wypowiedzi Markiza, ani nawet mi to że dołączyłeś na forum i po kilku minutach piszesz jakiś taki dziwny post.
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
slonikdendi
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2012, 18:49
Imię: xxx
Lokalizacja: xxx
Płeć:

Post autor: slonikdendi »

To czytajcie uważnie administracjo i jeżeli nie jesteś z Leska to po co się wypowiadasz? "Baner w złym miejscu,szwartz mydło i powidło".I co wszystko jest w porządku??? Dziwne,że kto chce widzieć to zauważy ten baner.Okulary......


Dalsze posty z dyskusją przeniesione tutaj - http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.ph ... 134#117134 i temat został otworzony- zulix
Ostatnio zmieniony 03 lut 2012, 12:01 przez slonikdendi, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”