Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Hurtownia Elektryczna Grodno S.A.

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Hurtownia Elektryczna Grodno S.A.

Post autor: comatose »

Oddział: Rzeszów
ul. Boya Żeleńskiego 23
35-105 Rzeszów
tel. (017) 854 97 49
fax (017) 854 96 99
Zapraszamy:
pn. - pt. 7:30 - 17:00
sob. 8:00 - 12:00
boyazelenskiego@grodno.pl

W hurtowni elektrycznej Grodno S.A. możemy zaopatrzyć się w wszystko co nas akwarystów interesuje: świetlówki, HQI, led'y, stateczniki itp (przynajmniej tak twierdził Pan z którym rozmawiałem). Dla przykładu - za świetlówki T5 39W (sylvania) płaciłem po 27zł (a aqva-light takie same kosztują ponad 40zł) no i przesyłka odpada. Podobno większość innych rzeszowskich hurtowni właśnie tam się zaopatruje. Nie rozmawiałem długo, ale podobno najlepsze ceny mogą zrobić na świetlówki philipsa, tak więc miłośnicy aquarelle polecam ten adres. Narva, Arcadia, Osram, Sylvania dostępne na zamówienie - ja na realizację mojego czekałem tydzień, ale podobno wyjątkowo się przeciągneło bo dostawy teoretycznie są 2x w tygodniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”