Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Dębica - Fauna zoo

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Grandi
Posty: 87
Rejestracja: 14 maja 2013, 12:34
Imię: Mat
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: Grandi »

Byłem dzisiaj i zdziwiła mnie w tym sklepie praktyka sprzedawania roślin typu kabomba, moczarka na pęczki po kilkanaście sztuk. Na moje zapytanie, czy nie sprzedają roślinek na sztuki sprzedawca jedynie stwierdził, że nie, tak je pakują. Odnosząc się do wypowiedzi poprzednika sprzedawca wyglądał na takiego, jakby mu na tej robocie nie zależało, czy też ktoś go tam na siłę trzymał :D
Czynsze w tym pawilonie są naprawdę wysokie ( co przekłada się na ceny wyższe niż u konkurencji), powinno więc im zależeć na każdym kliencie. Jako, że całych pęczków nie potrzebowałem, rośliny które mnie interesowały zakupiłem więc w rynku :)
98 l Malawi
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

Grandi, W Rzeszowskich sklepach też tak jest i to mnie też dziwi bo roślinki pływają pojedyńczo wyrozpieprzane po akwarium a sprzedają jedynie w grupie kilku sztuk :/
Pozdrawiam Darek :)
kwadratos
Posty: 1101
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:32
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 54 na nowo
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: kwadratos »

Grandi pisze:zynsze w tym pawilonie są naprawdę wysokie ( co przekłada się na ceny wyższe niż u konkurencji)
No niestety - po sąsiedzku apteka się już wyniosła. Byłem raz w tym zoologu po żarcie dla gryzoni i ceny faktycznie nie są niskie.
Grandi
Posty: 87
Rejestracja: 14 maja 2013, 12:34
Imię: Mat
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: Grandi »

W czasach kryzysu takie lokale opłaci się wynajmować jedynie dużym sieciom ze znaną marką, szmateksom, placówkom bankowym i chwilówkom czy innej lichwie :D Reszta po kilku miesiącach zmyka z długami i niesmakiem po nieudanym biznesie, a na ich miejsce pojawiają się kolejni- z wielkimi planami i nadziejami na udany biznes. Ten zoologik jednak już trochę istnieje..

W kwestii samej akwarystyki mogliby w ofercie posiadać większą ilość gatunków roślin i zwierząt niedostępnych na rynku lokalnym, ale powinni też zamawiać je z głową (nie wiem, kto im kupi tą jedną wyrośniętą piranię :mrgreen:. No i ten wielgachny zbrojnik w przyciasnym akwarium wystawowym ;)
98 l Malawi
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Dziś byłem w tym sklepie po podłoże AS II.Cena uwaga...105 pln za worek 5,6 l.W Rzeszowie czy nawet w Ropczycach ok 70 pln.Chyba lekkie przegięcie z ceną.
Grandi
Posty: 87
Rejestracja: 14 maja 2013, 12:34
Imię: Mat
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: Grandi »

Aktualnie w tym miejscu jest sklep Barracuda, niestety poziom obsługi równie niski, jak w Fauna zoo. Pan wolał gadać przez telefon, niż zapytać czego potrzebuję :podwójnie widzę:
98 l Malawi
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 862
Rejestracja: 26 cze 2013, 7:06
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 10L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: motylek »

Byłem wczoraj w tym zoologu obok Galerii Dębickiej i powiem, że nie jest źle. Jest kilka ładnych wystawowych baniaków i nieźle ( tak na moje oko) utrzymane. Podobało mi się iwagumi. Co do cen to jest różnie - zakupiłem pokarmy Tropicala. Pan sprzedawca trochę zachowywał się jakby wszystko wiedział. Roślin jest dość sporo, ale tak jak mówię - ceny różne. Rybci nie ma jakiś specjalnych gatunków, ale zdechłych nie zauważyłem. Mają trochę gryzoni i oczywiście wszystko dla psów i kotów. Jest też jakiś wybór korzeni i trochę kamoli. Ogólnie sklep prezentuje się całkiem przyzwoicie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”